Magdalena Kupraszewicz

W roku 2004 ukończyłam studia na kierunku prawo w Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego i uzyskałam tytuł magistra prawa. W latach 2007 – 2011 odbyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Po zdaniu egzaminu radcowskiego zostałam wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie za numerem SZ-1079 i po złożeniu ślubowania w dniu 15 września 2011 r. wykonuję zawód radcy prawnego. W trakcie odbywania aplikacji radcowskiej oraz jako radca prawny zdobywałam doświadczenie w renomowanych szczecińskich kancelariach, w tym przez ponad 6 lat pracowałam w kancelarii specjalizującej się w prawie zamówień publicznych. Posiadam bogate doświadczenie w doradztwie prawnym w takich dziedzinach jak prawo zamówień publicznych, prawo nieruchomości, prawo budowlane i prawo ochrony środowiska, prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych czy prawo podatkowe. Doradzałam w licznych postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego zarówno po stronie zamawiającego jak i wykonawcy, co obejmowało również z reprezentację przed Krajową Izbą Odwoławczą, a także uczestniczyłam w realizacji umów w sprawach zamówień publicznych zarówno po stronie zamawiającego jak i po stronie wykonawcy. Posiadam bogate doświadczenie w prawnym wspieraniu procesu inwestycyjnego, obejmującym zarówno aspekty administracyjne jak i cywilnoprawne, a także podatkowe. Zapraszam do współpracy!

Połączenie wiedzy oraz doświadczenia pozwala na zaoferowanie szerokiego zakresu obsługi prawnej obejmującego takie dziedziny jak m. in. prawo zamówień publicznych, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, prawo nieruchomości, prawo budowlane i prawo ochrony środowiska czy prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne. Pomoc prawna świadczona jest zarówno podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą i zawodową we wszelkich formach organizacyjno-prawnych, jak i podmiotom publicznym oraz prywatnym w zakresie prowadzonej przez nie działalności innej niż działalność gospodarcza i zawodowa (np. wspólnoty mieszkaniowe, stowarzyszenia itp.), ale także osobom fizycznym. Obsługa prawna obejmuje stałe wsparcie prawne prowadzonej przez klienta działalności bądź jednorazowe doradztwo czy też reprezentację w sprawie wymagającej specjalistycznej wiedzy. Stała współpraca z doradcą podatkowym, biurem rachunkowym a także z notariuszem pozwala na zaoferowanie wszechstronnej oceny przedstawianych zagadnień i zaproponowania kompleksowych rozwiązań. Nieszablonowe myślenie oraz specjalistyczna wiedza w wielu dziedzinach powoduje, że podejmuję się z powodzeniem najtrudniejszych wyzwań.

Informacje dodatkowe

W ramach wykonywania zawodu radcy prawnego świadczę kompleksową pomoc prawną specjalizując się w następujących dziedzinach:
- prawo zamówień publicznych,
- prawo cywilne / postępowanie cywilne,
- prawo spółek,
- prawo gospodarcze,
- prawo nieruchomości,
- prawo budowlane,
- prawo ochrony środowiska,
- prawo administracyjne / postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne,
- prawo podatkowe.

• nieruchomości i mieszkaniowe