Małgorzata Rudnik-Mijal

Kancelarię prowadzi radca prawny Małgorzata Rudnik-Mijal, wpisana na listę prowadzoną przez Radę OIRP w Szczecinie pod numerem Sz-870. Małgorzata Rudnik-Mijal jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, aplikację radcowską ukończyła w 2005 r., a podczas jej odbywania doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelarii radcowskiej. Następnie rozpoczęła własną praktykę prawniczą prowadząc indywidualną kancelarię.

W ramach wykonywania zawodu radcy prawnego zajmuje się przede wszystkim doradztwem prawnym na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, w tym przedsiębiorców działających w branży transportowej, medycznej oraz wspólnot mieszkaniowych. Bliska jest jej również problematyka prawa rodzinnego, w tym postępowań rozwodowych oraz następujących po nich spraw o podział majątku wspólnego.

• nieruchomości i mieszkaniowe
  • Prawo rodzinne