Andrzej Piątkowski

Radca prawny Andrzej Piątkowski w latach 1992-1997 ukończył prawo na wydziale Praw i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie. Ukończył aplikację prokuratorską. W latach 2015-2016 ukończył studia podyplomowe o specjalności "Podatki i doradztwo podatkowe" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Przez wiele lat pracował dla organów kontroli skarbowej. Posiada długoletnie doświadczenie z zakresu prawa podatkowego oraz karnego i karnego skarbowego.

Radcy Prawny Andrzej Piątkowski świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych i prawnych koncentrując się w szczególności na zagadnieniach z zakresu prawa podatkowego. Z tej dziedziny wyjątkowe zainteresowanie radcy ukierunkowane jest na opracowywanie dokumentacji cen transferowych oraz zgłębianie zagadnień z zakresu optymalizacji podatkowej. W dużym zainteresowaniu radcy pozostają również zagadnienia z zakresu prawa gospodarczego, handlowego oraz prawa karnego i karnego skarbowego.

• Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo karne / karnoskarbowe / wykroczeń
  • Prawo podatkowe i celne