Harmonogram szkoleń zawodowych na II półrocze. Szkolenia online.

By 31 lipca 2019

Rozpoczynamy zapisy na szkolenia zawodowe w II półroczu 2019 r.  Przy konstruowaniu tematyki szkoleń staraliśmy się kierować Państwa oczekiwaniami wyrażonymi m.in. w zapytaniu na portalu Facebook (choć nie wszystko udało się zrealizować). Lista szkoleń oraz formularz zapisów dostępne są na naszej stronie internetowej.  Jak już informowaliśmy w mediach społecznościowych, idąc z duchem czasu, rozpoczynamy wdrażanie transmisji szkoleń zawodowych online (webinarium), co pozwoli na rozwiązanie odwiecznego problemu braku miejsc i napięć z tym związanych. Pierwszym szkoleniem online jakie przeprowadzimy będzie to najbardziej oblegane ze zmian w procedurze cywilnej. Udział w webinarium nie wymaga rejestracji za pośrednictwem naszej strony internetowej. Transmisja tego szkolenia będzie miała charakter testowy, więc nie możemy zagwarantować, że nie wystąpią jakieś problemy techniczne. Dlatego też pierwsze webinarium będzie miało charakter nieodpłatny (kolejne będą odpłatne).   W zależności od zainteresowania tą formą szkoleń, po premierowym szkoleniu, podejmiemy decyzję, co do objęcia transmisjami pozostałych szkoleń, co też będzie uzależnione od możliwości technicznych istniejacych w sali wykładowej. Na 3 dni przed webinarium  każdy członek samorządu otrzyma na adres mailowy zgłoszony do newslettera Izby unikalny link pozwalający na zalogowanie się do transmisji oraz określający wymagania sprzętowe dla prawidłowego odbioru transmisji. Z tego też powodu zachęcamy wszystkich Państwa do zaktualizowania adresów mailowych w bazie Izby, tak aby uniknąć problemów z dostarczeniem korespondencji zawierającej link do webinarium.