Klub Seniora OIRP-aktualne informacje

Koleżanki i Koledzy,

od dawna nie spotykamy się, jednak chcemy przekazać kilka informacji.

Z Kapituły Funduszu Seniora otrzymaliśmy informację opracowaną w ramach akcji „Stop Manipulacji – Nie daj się oszukać” przez Stowarzyszenie Manko. Otrzymaliśmy również ofertę Letniej Szkoły Seniora ZUT. Prosimy o zapoznanie się z ofertą i zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniach. Z KIRP otrzymaliśmy ofertę udziału w turnusie rehabilitacyjnym w Sanatorium Uzdrowiskowym „Lech” w Kołobrzegu. Odmiennie niż w poprzednich latach, osoby zainteresowane pobytem na turnusie zgłaszają się indywidualnie w Sanatorium potwierdzając członkostwo w samorządzie radców prawnych  oraz opłacając cały koszt turnusu.

W dniu 6 maja 2021 r. Rada OIRP w Szczecinie podjęła uchwałę w sprawie trybu udzielania pomocy socjalnej. Członkowie OIRP mogą ubiegać się do końca 2021 r. o udzielenie pomocy socjalnej. Treść uchwały wraz  z załącznikiem i wnioskiem o zapomogę na stronie internetowej OIRP w Szczecinie w zakładce – Pomoc socjalna.

Sądzimy, że większość z nas jest już zaszczepiona, nie będzie więc przeszkód aby podjąć spotkania na świeżym powietrzu.

Maria Krekora- Rzecznik Funduszu Seniora

Elżbieta Konury- Przewodnicząca Klubu Seniora

Szczegółowe informacje w załącznikach poniżej.

Stop manipulacji – nie daj się oszukać

Letnia Szkoła Seniora- ZUT