Kontynuacja projektu TWT -Trzeci Wiek Technologicznie

By 22 listopada 2022

Szanowni Państwo,

na prośbę Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, udostepniamy informację o kontynuacji projektu Trzeci Wiek Technologicznie.

ZAJĘCIA W PROJEKCIE NA POSZCZEGÓLNYCH WYDZIAŁĄCH:

• SPORT (wf ) zajęcia zdrowy kręgosłup, nordic walking, mini wykład w zdrowym ciele zdrowy duch, zajęcia z tenisa stołowego.
  • WKŚiR ( 3 TEMATY: układanie kompozycji kwiatowych, bakterie a zdrowie człowieka, jak zostać sommelierem w 45 min)
  • WNoŻiR (wykład „Antarktyda fakty/mity „wyprawa i badania prowadzone na tym kontynencie, zwiedzanie muzeum Ichtiologicznego i akwarystycznego)
  • WBiHZ (zajęcia z przygotowywania mięsa/obróbki, serów, )

Aby wziąć udział w zajęciach będzie potrzebny wypełniony formularz, składający się z jednej strony, gdzie będą dane: imię nazwisko, data urodzin, pesel, adres i podpis.

Potrzebne jest to do kontroli, ponieważ NCBiR będzie sprawdzało czy jako uczelnia kontynuujemy projekt i go realizujemy w takich proporcach jak zostało to założone. Zajęcia będą już poza projektem Unijnym i będą finansowane przez uczelnie.

Zapraszamy na pierwsze zajęcia 23.11.2022 (ŚRODA) godz.12:30 – 15:30 ul Tenisowa 33 (Studium Wychowania Fizycznego i Sportu).PROSZĘ SIĘ CIEPŁO UBRAĆ PO ZAJĘCIA Z NORDIC WALKING BĘDĄ NA DWORZE!!!! 23 podamy kolejne terminy spotkań, styczeń luty maj i czerwiec.

Maksymalna liczba osób – 25.