Daniel Dąbrowski

dr hab. prof. US Krzysztof Wesołowski
Radca prawny
Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego (1984 r.), na którym obronił także pracę doktorską (1992 r.). Zawód radcy prawnego wykonuje od 1989 r. Niezależnie od tego pracuje na Uniwersytecie Szczecińskim, będąc kierownikiem Katedry Prawa Gospodarczego i Ubezpieczeń na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług. Autor wielu publikacji z zakresu prawa cywilnego (w tym kilku pozycji książkowych m. in. monografii nt. Umowa międzynarodowego przewozu drogowego towarów na podstawie CMR, Komentarza do Konwencji o Umowie Międzynarodowego Przewozu Drogowego CMR, monografii nt. Odpowiedzialność przewoźnika za szkody w świetle ustawy Prawo przewozowe, Komentarza do Prawa przewozowego). Włada językiem angielskim.

dr Dorota Ambrożuk
Radca prawny
Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego (1998 r.), na którym obroniła także pracę doktorską (2008 r.). Zawód radcy prawnego wykonuje od 2003 r. Specjalizuje się w prawie przewozowym i prawie bankowym. Zatrudniona jest również na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, przewozowego i ubezpieczeniowego. Jest autorką wielu artykułów (głównie z zakresu prawa przewozowego oraz cywilnego). Włada językiem niemieckim.

dr Daniel Dąbrowski
Radca prawny
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (2000 r.). Tytuł radcy prawnego uzyskał w roku 2004. W roku 2009 obronił doktorat z zakresu prawa spółek na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie umów gospodarczych. Interesuje się również prawem nowych technologii. Pracownik Uniwersytetu Szczecińskiego. Uczestnik licznych konferencji. Prowadził także wykłady z zakresu prawa handlowego skierowane do praktyków. Autor wielu publikacji naukowych, w szczególności z zakresu prawa spółek. Włada językiem angielskim.

dr Konrad Garnowski
Radca prawny
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (2011 r.). Aplikację radcowską odbywał przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. W zakresie jego zainteresowań pozostaje szeroko rozumiane prawo gospodarcze, w tym upadłościowe, ponadto specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych. Jest także pracownikiem Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Włada językiem angielskim.

Kancelaria Ambrożuk Dąbrowski Garnowski Wesołowski – Radcowie prawni Spółka partnerska specjalizuje się w pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, wspomagając przedsiębiorców w ich codziennej działalności. Podejmujemy się również szczególnie trudnych wyzwań, wymagających dużego nakładu pracy i doświadczenia.
Naszym celem jest zrozumienie potrzeb Klienta i świadczenie usług, które w jak największym stopniu będą odpowiadały tym potrzebom.

• Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo spółek
  • Prawo umów