Skip to main content
search
0

Ogłoszenia dla aplikantów

Zmiana harmonogramu KAL2022

By

Zmiana harmonogramu KAL2022
Mając na uwadze, że wysiłki wielu osób koncentrują się obecnie na organizacji pomocy uchodźcom z Ukrainy oraz że duża część aplikantów udziela takiej pomocy, w tym nieodpłatnej pomocy prawnej, Organizatorzy podjęli decyzję o zmianie harmonogramu KAL, w tym o przedłużeniu terminu na rejestrację drużyn w KAL.
Drużynę można zgłosić do 3 kwietnia b.r. a czas na przygotowanie i wysłanie pozwu został przedłużony do 4 kwietnia b.r. Poniżej publikujemy zaktualizowany harmonogram.
KAL 2022 zmieniony Harmonogram

Konkursu Arbitrażowego Lewiatan (KAL)

By

Rozpoczęła się kolejna edycja Konkursu Arbitrażowego Lewiatan (KAL) organizowanego przez Sąd Arbitrażowy Lewiatan w Warszawie, skierowanego do aplikantów adwokackich i radcowskich.
KAL jest konkursem typu moot court. Polega na przygotowaniu przez uczestników rozwiązania kazusu inspirowanego realnymi postępowaniami arbitrażowymi. KAL pozostaje największym w Polsce konkursem tego typu adresowanym do aplikantów. Konkurs odbywa się w dwóch etapach: pisemnym, w którym zadaniem uczestników jest sporządzenie pozwu i odpowiedzi na pozew oraz ustnym, w którym uczestnicy biorą udział w symulacji rozprawy arbitrażowej w roli pełnomocników stron.
Serdecznie zapraszamy aplikantów z Państwa Izby do udziału w KAL 2022!
KAL 2022_Ogłoszenie

Close Menu