REFORMA KPC w praktyce. Zmiany w postępowaniu cywilnym – kluczowe zagadnienia.

Rejestracji można dokonać w postaci odesłanej karta zgłoszeniowej, lub rejestracji online.

Informacje

Proszę o wpisanie w polu osoba polecająca: Aleksandra Cichus

Forum Prawa Mediów Elektronicznych w dniach 31 marca-1 kwietnia 2020 r.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych (FPME). Jest to cykliczna ogólnopolska konferencja naukowa o charakterze niekomercyjnym, organizowana przez naukowców oraz przedstawicieli praktyki zainteresowanych prawem mediów elektronicznych. Główna problematyka tegorocznej edycji FPME obejmuje trzy zagadnienia, to jest: e-sąd, e-pracę i e-finanse.

Tegoroczna edycja FPME odbędzie się w dniach 31 marca – 1 kwietnia 2020 r. w Nowej Auli Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie.

Na FPME obowiązują zapisy, a udział w konferencji jest odpłatny ( opłata konferencyjna – 50 złotych). Informujemy, że z obowiązku wniesienia opłaty zwolnieni są radcowie prawni i aplikanci radcowscy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie oraz komornicy, asesorowie komorniczy i aplikanci komorniczy Izby Komorniczej w Szczecinie. W sprawie zapisów prosimy o kontakt pod adresem e-mail: fpme.szczecin@gmail.com.

W załączeniu przesyłamy szczegółowy program konferencji. Więcej informacji o wydarzeniu znajdą
Państwo na stronie: fb.com/xfpme.

Zaproszenie: Pobierz

Program: Program 6. FPME

Szkolenie dla praktyków prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego

Więcej informacji