Szkolenia pozostałe i konferencje

Ogólnopolska Karnoprocesowa Konferencja Naukowa: „O kodeksie karnym skarbowym po blisko 25 latach jego obowiązywania” – 14 czerwca 2024 r.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w  Ogólnopolskiej Karnoprocesowej Konferencji Naukowej: „O kodeksie karnym skarbowym po blisko 25 latach jego obowiązywania”.

Konferencja odbędzie się w dniu 14 czerwca 2024 r.  na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Została podzielona na dwa tematyczne panele dyskusyjne. W jej trakcie zostanie podsumowane 25-lecie obowiązywania Kodeksu karnego skarbowego. Głos w dyskusji zabiorą wybitni specjaliści z zakresu prawa karnego skarbowego.

Za udział w Konferencji radcowie prawni uzyskają 5 punktów szkoleniowych.

Szczegóły Konferencji znajdują się w załączonym pliku:

SKSP – Program Konferencji_2024

Zapisy na Konferencję możliwe są pod bezpośrednim linkiem:

 https://sksp.usz.edu.pl/

Legal English – kurs języka angielskiego ,,Trading with the UK after Brexit” dostępny już na platformie e-KIRP.

Szanowni Państwo,

na platformie e-KIRP pojawiła się nowa propozycja edukacyjna przygotowana przez Krajową Izbę Radców Prawnych, dedykowana radcom prawnym i aplikantom radcowskimkurs Legal English poświęcony handlowi z Wielką Brytanią po Brexicie.

Kurs składa się z 10 intensywnych lekcji, każda trwająca 90 minut, które zapewnią uczestnikom kompleksowe zrozumienie zmian w brytyjskim prawie po Brexicie w tym m.in.:

  • Analizę porównawczą prawa polskiego i brytyjskiego po Brexicie,
  • Procedury cywilne i karne w Wielkiej Brytanii po opuszczeniu UE,
  • Zagadnienia dotyczące praw autorskich i prawa handlowego,
  • Praktyczne aspekty zabezpieczania umów handlowych w nowej rzeczywistości prawnej.

Zajęcia przygotował dr Stephen Terrett, ekspert i wykładowca z British Law Centre.

Kurs przybliża szereg kluczowych kwestii prawnych niezbędnych w doradztwie dla klientów prowadzących interesy z Wielką Brytanią. Daje także możliwość poszerzenia słownictwa prawniczego w języku angielskim.

Radca prawny po odbyciu każdej z lekcji otrzymuje 4 punkty szkoleniowe, a za całość kursu może uzyskać aż 40 pkt. Dla radców prawnych oraz aplikantów radcowskich został również przygotowany prestiżowy certyfikat!

Konferencja na temat „Wybrane zagadnienia prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Krajowy Rejestr Zadłużonych – organizowana przez Zarząd Ogólnopolską Federację Doradców Restrukturyzacyjnych i Syndyków z siedzibą w Warszawie– 18-21 kwietnia 2024 r.

Konferencja 18-21.04.2024

Konferencja organizowana przez Krajową Izbę Doradców Restrukturyzacyjnych – 19 kwietnia 2024 r.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. Istota żywa czy rzecz? Wokół problematyki ochrony praw zwierząt.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Istota żywa czy rzecz? Wokół problematyki ochrony praw zwierząt”- to wydarzenie organizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, w trakcie którego omówione zostaną zagadnienia dotyczące praw zwierząt.

Konferencja odbywa się w dniu 13 marca 2024 r. na Wydziale Ekonomii i Zarządzania, Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Krakowska 61C, 3 piętro sala 331, Szczecin.

Organizatorzy przewidują możliwość uczestnictwa on-line.

Podczas konferencji omówione zostaną zagadnienia związane z obecnie obowiązującą ustawą dotyczącą ochrony praw zwierząt, możliwymi sposobami większej i lepszej opieki nad zwierzętami, poprawą warunków życia zwierząt, jak i o szanse powstania rzecznika praw zwierząt.

Za udział w Konferencji uczestnik otrzyma 5 pkt. szkoleniowych.

Konferencja Naukowa pt. Istota żywa czy rzecz Wokół problematyki ochrony praw zwierząt-3

https://bit.ly/CPS_KonfPZ

Szkolenie wyjazdowe 21 -24 marca 2024 r. w Krynicy Zdrój.

Szanowni Państwo,
Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych na szkolenie, które odbędzie się w dniach 21 -24 marca 2024r. w hotelu „Pegaz” w Krynicy Zdrój.
ZA SZKOLENIE UCZESTNIK OTRZYMA 40 PKT. SZKOLENIOWYCH.
Tematyka :
1. Proces cywilny po zmianach KPC wprowadzonych ustawami z dnia 9.03.2023r. oraz z dnia 7.07.2023r. – w tym zwłaszcza czynności sądu on-line,
2. skarga na czynności komornika sądowego / nadzór judykacyjny sądu nad komornikiem,
wykładowca Sędzia Sądu Rejonowego w Gliwicach dr Łukasz Zamojski
obecnie orzekający w Wydziale X Gospodarczym Sądu Okręgowego w I i II instancji, wykładowca prowadzący szkolenia dla wszystkich zawodów prawniczych, autor wielu publikacji z zakresu prawa spółek i postępowania rejestrowego (w tym autor komentarza do ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz monografii pt. Rejestracja spółek. Zagadnienia materialne i procesowe), postępowania cywilnego (współautor komentarza do k.p.c. pod red. P. Rylskiego, dostępnego w Legalisie) w tym z uwzględnieniem przepisów o postępowaniu egzekucyjnym, klauzulowym i zabezpieczającym, uczestnik i prelegent konferencji naukowych.
3. „ Strategia ochrony i egzekwowania praw wyłącznych ( wynalazki, znaki towarowe, wzory przemysłowe)”
wykładowca radca prawny/rzecznik patentowy Ewa Gryc-Zerych
jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, członkiem Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, w latach 2013-2017 pełniła funkcję Vice Dziekana Dolnośląskiego Okręgu Rzeczników Patentowych, od 2020 roku jest członkiem Krajowej Rady Radców Prawnych XI kadencji. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie IT, prawie autorskim, prawie własności przemysłowej oraz prawie nieuczciwej konkurencji, występuje jako pełnomocnik w postępowaniach rejestracyjnych, sądowych oraz postępowaniach spornych przed Urzędem Patentowym RP w Warszawie, European Union Intellectual Property Office w Alicante w Hiszpanii, sądem Unii Europejskiej oraz World Intellectual Property Office w Genewie w Szwajcarii. Na co dzień doradza dużym spółkom głównie w zakresie efektywnego zarządzania prawami własności intelektualnej, ochrony technologii, wdrożeń w sektorze IT, utrzymania oraz optymalizacji praw wyłącznych.
Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla radców prawnych wynosi 1340 zł od uczestnika.
W ramach kosztów oferujemy Państwu nie tylko szkolenie z wybitnymi wykładowcami, ale również zakwaterowanie w czterogwiazdkowym Hotelu Pegaz (ul. Czarny Potok 28) w pokojach 2-3 osobowych, a na Państwa życzenie nawet w studiach 4 osobowych. To nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię oraz Wi-Fi. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.
Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 10 marca 2024r. Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona mailowo subsidiovenire@kirp.pl, jest możliwa najpóźniej na 10 dni przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału.

Długi weekend szkoleniowo-relaksacyjny dla radczyń prawnych i nie tylko! 

Dźwirzyno, 29.02-3.03.2024.

Zapraszamy na przedłużony weekend będący połączeniem relaksacyjnego weekendu z koleżankami, przyjemnych praktyk jogi dostosowanych do Twojego poziomu, z ciekawymi szkoleniami, które pozwolą na uzyskanie 16 punktów szkoleniowych – współorganizatorem wyjazdu jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie.

Aby wziąć udział w naszym wyjedzie nie musisz ćwiczyć jogi – grupy będą dostosowane do poziomu uczestniczek – będzie interesująco i wymagająco zarówno dla wygimnastykowanych joginek, jak i spokojnie i z przedstawieniem wszystkiego co istotne dla tych mniej doświadczonych.

Do wyboru są dwa rodzaje pakietów:

PAKIET relaksacyjno-szkoleniowy: codziennie 1 praktyka jogi, a do tego podczas wyjazdu 1 zabieg „EKSPRESOWE UPIĘKSZANIE OD STÓP DO GŁÓW”, na który składa się masaż wybranej partii ciała naturalnym olejem kokosowym 30′ i liftingujący masaż twarzy, szyi i dekoltu z elementami aromaterapii 25′

PAKIET intensywnie jogowo-szkoleniowy: dwie praktyki jogi dziennie.

SZKOLENIA – naszą intencją było zorganizowanie nieco innych – wyjątkowych szkoleń. Najistotniejszą kwestią była przydatność tych szkoleń w codziennej pracy, a także przedstawienie ciekawych zagadnień, które zazwyczaj nie są tak szeroko omawiane. W trakcie wyjazdu odbędą się łącznie trzy szkolenia.

  1. Prowadząca: SSR Olimpia Barańska-Małuszek; czas trwania: 4 godziny lekcyjne; 8 punktów szkoleniowych.

Temat: Zmiany w kodeksie postępowania cywilnego od roku 2016, ich synteza i analiza pod względem działań profesjonalnego pełnomocnika, a także ograniczeń i możliwości, które dały poszczególne nowelizacje. Praca na kazusach, szkolenie w formie warsztatowej.

  1. Prowadząca: Joanna Osiejewicz – doktor habilitowana nauk prawnych i doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa. adwokat przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie; czas trwania: 2 godziny lekcyjne; 4 punkty szkoleniowe.

Temat: Strategie komunikacyjne w obsłudze klienta w kancelarii prawnej.

Zagadnienia: budowanie relacji; wielokulturowość; atrakcyjność fizyczna; pierwsza rozmowa z klientem; empatyczne słuchanie; uprzedzenia poznawcze; pozyskiwanie informacji; kanały komunikacji; etyka troski.

  1. Prowadząca: Izabela Gawłowicz – doktor habilitowana nauk prawnych, czas trwania: 2 godziny lekcyjne; 4 punkty szkoleniowe.

Temat: Przydatność wzorców argumentacji wybranych sądów międzynarodowych w zawodzie radcy prawnego i adwokata. Analiza wyselekcjonowanych orzeczeń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka i Trybunału Sprawiedliwości UE w kontekście narzędzi argumentacji, którymi sądy te się posługują, aby przekonać odbiorców swoich orzeczeń do ich słuszności. Zobrazowanie, w jaki sposób sądy międzynarodowe (ETPC i TSUE) dążą do znalezienia konsensualnej, uniwersalnej a jednocześnie pragmatycznej i neutralnej aksjologicznie narracji na temat kolizji praw i interesów (państw, osób fizycznych i osób prawnych) w różnych obszarach. Ustalenie, na ile argumentacja tych sądów przenika do doktryny prawa krajowego i jaką ma przydatność praktyczną dla radców prawnych i adwokatów.

W jogową podróż zabierze nas Aleksandra Ogrodowczyk (@ART OF BALANCE) – od 9 lat nauczyciel hatha, yin i vinyasa jogi od tego roku również ashtanga vinyasa jogi. Od 10 lat terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Dietetyczka i akupunkturzystka. Założycielka Art of Balance – przestrzeni, w której można zadbać o harmonię w ciele i w umyśle. Organizator warsztatów z jogą i dietą oraz wyjazdów jogowych w połączeniu z treningiem funkcjonalnym, jazdą konną oraz tańcem. Zaraża zamiłowaniem do świadomego ruchu i odżywiania ale tez i uśmiechem i pagodą ducha.

KIEDY: 29 lutego – 3 marca 2023 r.

GDZIE: NEPTUNO RESORT & SPA – Dźwirzyno k. Kołobrzegu

Neptuno Resport & SPA to położone zaledwie 150 m. od plaży miejsce, w którym relaks wśród natury łączy się z zamiłowaniem do wygody i estetyki. Klimat domowego ciepła i poczucia bezpieczeństwa odnajdziecie w gustownie urządzonych pokojach, które swoją stylistyką wpisują się w nadmorski charakter naszego regionu. Sale konferencyjne zostały wyposażone w sprzęt audio video, oraz klimatyzację, a także projektory gwarantujące dużą jakość i czytelność obrazu, rozdzielczość do 4K, niezależnie funkcjonujące od siebie mikrofony i nagłośnienie. Dostępne dla gości są również: bogato wyposażona strefa SPA (w jej skład wchodzą: ciepła tężnia solankowa, prysznic wrażeń, strefa wypoczynku z podgrzewanymi leżankami, sauna fińska, łaźnia parowa, 8-osobowe jacuzzi, strefa schłodzenia), sala fitness, zabiegi SPA, bilard, miejsce grillowe.

Koszt wyjazdu obejmuje:

  • nocleg w pokojach – odpowiednio 2 lub 3 osobowych;
  • wyżywienie – śniadanie, lunch, obiadokolacja;
  • 1 praktykę jogi dziennie i 1 zabieg w SPA w trakcie wyjazdu w pakiecie relaksacyjno-szkoleniowym;
  • 2 praktyki jogi dziennie w pakiecie intensywnie jogowo-szkoleniowym;
  • 3 szkolenia współorganizowane z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Szczecinie, zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniach – uzyskanie 16 punktów szkoleniowych.

KOSZT:

  • 1550 zł – z noclegiem z pokoju dwuosobowym.
  • 1350 zł – z noclegiem w pokoju trzyosobowym.

PROMOCJA „early birds” – przy zgłoszeniu i wpłaceniu zadatku w kwocie 500 zł do 31 grudnia 2023 r.:

  • 1450 zł – z noclegiem z pokoju dwuosobowym.
  • 1250 zł – z noclegiem w pokoju trzyosobowym.

Zapisy – mailowo lub telefonicznie/whatsapp: wyjazdy@folta.eu / 504866044.

Przy zapisach proszę o podanie wybranej wersji wyjazdu, a także o informację o ewentualnej diecie wegetariańskiej/wegańskiej.

O PROWADZĄCYCH SZKOLENIA:

Dr hab. Prof. UZ Izabela Gawłowicz – doktor habilitowana nauk prawnych, profesor Uniwersytetu Zielonogórskiego, prawniczka internacjonalistka. Autorka ponad 70 publikacji z zakresu prawa międzynarodowego publicznego, opublikowanych w Polsce, w Niemczech, we Włoszech, w Turcji, w Rumunii i na Ukrainie. Uczestniczka ponad 40 międzynarodowych i krajowych konferencji naukowych, autorka ekspertyz prawnych sporządzonych dla Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości, Związku Zawodowego NSZZ Solidarność oraz kancelarii radcowskich. Członkini kolegiów redakcyjnych Journal of International Legal Communication, Deutsch – Polnische Juristen Zeitschrift oraz Journal of Ankara Bar Association oraz towarzystw naukowych, m.in. International Law Association, Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich oraz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju oraz Upowszechniania Nauki, Sztuki i Technologii Medea.

Dr hab. Prof. UW Joanna Osiejewicz – doktor habilitowana nauk prawnych i doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa. Profesor Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Zakładu Międzynarodowej Komunikacji Prawniczej na Wydziale Lingwistyki Stosowanej, pełnomocnik Prorektora ds. współpracy międzynarodowej (2020–2024). Pomysłodawczyni i kierownik studiów magisterskich „International Legal Communication” (UW). Redaktor naczelna „Journal of International Legal Communication” (UW). Profesor wizytująca na Uniwersytecie Króla Juana Carlosa w Madrycie, Chińskim Uniwersytecie Nauk Politycznych i Prawa w Pekinie, Uniwersytecie Mediolańskim oraz Uniwersytecie Indiany. Tłumacz przysięgła języka niemieckiego; adwokat przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie.

SSR Olimpia Barańska-Małuszek – sędzia w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim. Prezeska Oddziału Gorzowskiego Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia, członkini Europejskiego Stowarzyszenia Sędziów na rzecz Mediacji GEMME, propagatorka mediacji i edukacji prawnej.

Przesunięcie terminu wdrożenia e-Doręczeń.

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Cyfryzacji zadecydowało o przesunięciu terminu wejścia w życie obowiązku korzystania z doręczeń elektronicznych na 30 grudnia br.

Dodatkowo resort wystąpi z inicjatywą legislacyjną, która pozwoli przesunąć maksymalną datę wdrożenia na 1.01.2025 r.

Pełny komunikat Ministerstwa można przeczytać pod linkiem: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/bedzie-wiecej-czasu-na-wdrozenie-e-doreczen

Materiały i szkolenia dotyczące e-Doręczeń:

Wspierając radców prawnych w dostosowaniu się do nowych wymogów, KIRP stworzyła kompleksowy poradnik „Doręczenia elektroniczne dla radców prawnych”, pokazujący krok po kroku jak założyć i obsługiwać skrzynkę do e–Doręczeń. Materiał przesyłamy w załączniku.

Ponadto KIRP udostępnia radcom prawnym na platformie e-KIRP materiał instruktażowy w formie e-booka, opracowany przez kancelarię Traple Konarski Podrecki & Wspólnicy we współpracy z Wolters Kluwer Polska, który swoim patronatem objęła KIRP.

Radcowie i aplikanci mogą także wziąć udział w szkoleniach online realizowanych przez Wolters Kluwer Polska we współpracy z kancelarią Traple Konarski Podrecki & Wspólnicy, które swoim patronatem objęła KIRP:

– „e-Doręczenia dla profesjonalnych pełnomocników, czyli nowy sposób kontaktów z organami”, które odbędzie się 27 listopada o godz. 14.00. Rejestracja pod linkiem: https://szkolenia.wolterskluwer.pl/karta-szkolenia/e-doreczenia-dla-profesjonalnych-pelnomocnikow-czyli-nowy-sposob-kontaktow-z-organami-,3360.html
– „e-Doręczenia – co należy wiedzieć przed 10 grudnia?”, które odbędzie się 28 listopada o godz. 15.00. Rejestracja pod linkiem: https://www.wolterskluwer.com/pl-pl/solutions/informacje/e-doreczenia-co-nalezy-wiedziec-przed-10-grudnia#rejestracja

Na platformie e-KIRP zostało już udostępnione nagranie webinaru „e-Doręczenia – co należy wiedzieć przed 10 grudnia?”.

Doręczenia elektroniczne dla radców prawnych

Szkolenie: „Zasady prowadzenia czynności procesowych wobec osób poniżej 18 roku życia”.

Szanowni Państwo,

na prośbę Krajowej Rady Radców Prawnych przekazujemy informację o szkoleniu pt. „Zasady prowadzenia czynności procesowych wobec osób poniżej 18 roku życia”.

Na mocy porozumienia z Krajową Szkołą Sądownictwa i Prokuratury, radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy są uprawnieni do bezpłatnego udziału w szkoleniu pt. „Zasady prowadzenia czynności procesowych wobec osób poniżej 18 roku życia” w ramach projektu „Realizacja idei wymiaru sprawiedliwości przyjaznego małoletnim oraz wzmacnianiu praw osób pokrzywdzonych” realizowanego przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Szkolenia przeznaczone są dla sędziów, prokuratorów, asesorów sądowych i asesorów prokuratorskich, asystentów sędziego i asystentów prokuratora, radców prawnych i aplikantów radcowskich. Swoim zakresem obejmują zasady prowadzenia czynności procesowych z osobami poniżej 18-go roku życia oraz osobami pokrzywdzonymi przemocą domową i przestępczością na tle seksualnym. Podczas szkoleń omówione zostaną kwestie związane z m.in.: przemocą wobec dziecka, funkcjonowania dzieci i młodzieży w różnych okresach rozwojowych w aspekcie ich udziału w czynnościach procesowych, taktyki i techniki przesłuchania małoletniego, zasad prowadzenia czynności procesowych z osobami poniżej 18 roku życia jako zasady realizacji dobra dziecka oraz realizacją czynności procesowych z udziałem małoletnich w postępowaniu karnym.

Szkolenie jest pierwszym wydarzeniem z rozpoczynającego się cyklu wydarzeń poświęconym problematyce reprezentacji dziecka.

Radcowie prawni i aplikanci radcowscy, którzy są zainteresowani udziałem w szkoleniu powinny wypełnić formularz rejestracyjny przy użyciu poniższego linku:

https://www.webankieta.pl/ankieta/1006169/formularz-zgloszeniowy-na-szkolenie-zasady-prowadzenia-czynnosci-procesowych-wobec-osob-ponizej-18-roku-zycia.html

Dane zgłoszonych uczestników zostaną przekazane Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, która następnie prześle na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy instrukcję wraz z informacjami umożliwiającymi założenie konta na platformie dedykowanej części szkolenia, która realizowana będzie w formie online (część pierwsza szkolenia).

Cześć pierwsza (8 godzin szkoleniowych po 45 minut) szkolenia odbywa się w trybie online i składa się z bloku psychologicznego i prawnego. Część druga o charakterze warsztatowym (8 godzin szkoleniowych po 45 minut) będzie przebiegać stacjonarnie.

Za udział w całym szkoleniu (części teoretycznej oraz praktycznej) radcowie prawni mogą otrzymać punkty szkoleniowe. Zgodnie z par. 4 ust. 1 pkt. 1 w zw. z par. 3 pkt. 1 i 3 oraz par. 6 ust. 1 pkt. 1 i ust. 2 oraz par. 11 Regulaminu zasad wypełniania obowiązku doskonalenia zawodowego przez radców prawnych i zadań organów samorządu służących zapewnieniu przestrzegania tego obowiązku uczestnikom zostaną przyznane 32 punkty liczone do obowiązku doskonalenia zawodowego.

 W tym celu uczestnicy szkolenia powinni przedłożyć właściwej OIRP certyfikat, który będzie możliwy do pobrania z platformy szkoleniowej KSSIP po ukończeniu całego kursu i wypełnieniu ankiety ewaluacyjnej.

Szkolenia w poszczególnych miastach organizowane są w następujących terminach:

Data szkolenia stacjonarnego Miasto szkolenia stacjonarnego Szkolenie online
18.10.2023 Katowice (2 grupy) termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
31.10.2023 Wrocław termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
08.11.2023 Wrocław

Częstochowa

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
21.11.2023 Olsztyn (2 grupy)

Białystok (2 grupy)

Sieradz

Warszawa (2 grupy)

Łódź (2 grupy)

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
22.11.2023 Łódź (2 grupy) termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
23.11.2023 Ostrołęka (2 grupy) termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
28.11.2023 Świdnica

Opole

Tarnów (2 grupy)

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
29.11.2023 Gdańsk

Kraków (2 grupy)

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
30.11.2023 Jelenia Góra termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
05.12.2023 Kalisz termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
06.12.2023 Łódź (2 grupy) termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
11.12.2023 Bielsko-Biała (2 grupy)

Konin

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
12.12.2023 Sosnowiec

Siedlce

Warszawa (2 grupy)

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
13.12.2023 Poznań (2 grupy)

Gdańsk

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
08.01.2024 Zielona Góra (2 grupy)

Lublin (2 grupy)

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
09.01.2024 Poznań (2 grupy) termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
10.01.2024 Elbląg termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
16.01.2024 Wrocław (2 grupy)

Płock

Gdańsk

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
17.01.2024 Warszawa (2 grupy) termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
23.01.2024 Koszalin

Kraków (2 grupy)

Łódź (2 grupy)

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
24.01.2024 Szczecin (2 grupy) termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
06.02.2024 Bydgoszcz (2 grupy) termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
07.02.2024 Toruń (2 grupy) termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
08.02.2024 Wrocław termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
15.02.2024 Lublin (2 grupy) termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
20.02.2024 Tarnobrzeg

Gliwice (2 grupy)

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
21.02.2024 Katowice (2 grupy)

Rzeszów (2 grupy)

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
05.03.2024 Przemyśl

Radom (2 grupy)

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
06.03.2024 Legnica termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
07.03.2024 Zamość termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
12.03.2024 Kraków (2 grupy)

Gdańsk (2 grupy)

Szczecin (2 grupy)

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie
13.03.2024 Kielce (2 grupy)

Warszawa (2 grupy)

Koszalin

termin szkolenia on-line zostanie ustalony w późniejszym okresie

Poniżej link do zgłoszenia:

https://www.webankieta.pl/ankieta/1006169/formularz-zgloszeniowy-na-szkolenie-zasady-prowadzenia-czynnosci-procesowych-wobec-osob-ponizej-18-roku-zycia.html