Skip to main content
search
0

Ogłoszenia dla radców prawnych

Ogłoszenia

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Istota żywa czy rzecz? Wokół problematyki ochrony praw zwierząt”. – 13 marca 2024 r.

By ,

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Istota żywa czy rzecz? Wokół problematyki ochrony praw zwierząt”- to wydarzenie organizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, w trakcie którego omówione zostaną zagadnienia dotyczące praw zwierząt.

Konferencja odbywa się w dniu 13 marca 2024 r. na Wydziale Ekonomii i Zarządzania, Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Krakowska 61C, 3 piętro sala 331, Szczecin.

Organizatorzy przewidują możliwość uczestnictwa on-line.

Podczas konferencji omówione zostaną zagadnienia związane z obecnie obowiązującą ustawą dotyczącą ochrony praw zwierząt, możliwymi sposobami większej i lepszej opieki nad zwierzętami, poprawą warunków życia zwierząt, jak i o szanse powstania rzecznika praw zwierząt.

Za udział w Konferencji uczestnik otrzyma 5 pkt. szkoleniowych.

Konferencja Naukowa pt. Istota żywa czy rzecz Wokół problematyki ochrony praw zwierząt-3

https://bit.ly/CPS_KonfPZ

Kancelaria nawiąże współpracę z pełnomocnikiem zawodowym

By

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska w Szczecinie nawiąże stałą współpracę z pełnomocnikiem zawodowym specjalizującym się w prawie korporacyjnym, cywilnym oraz gospodarczym (miejsce pracy: Szczecin).

CV należy przesłać na adres e-mail: z tematem „Współpraca – zawodowy pełnomocnik” w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piotra Barcza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Adwokat Piotr Barcz z siedzibą w Szczecinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Close Menu