Menu

Ogłoszenia

OFERTA PRACY DLA APLIKANTA/RADCY PRAWNEGO

By | ,

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Jankowska-Mazur podejmie stałą współpracę (powiat choszczeński, w tym na terenie miasta Recz/Choszczno, powiat pyrzycki) z aplikantem radcowskim/adwokackim/radcą prawnym/adwokatem w ramach:
– substytucji
– pracy na miejscu i zdalnej
– zastępstw w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej

Kontakt: e-mail: kancelaria@radca-jankowska.pl

Radca prawny podejmie współpracę z Kancelarią Radcowską lub Adwokacką na terenie miasta Szczecina

By |

Radca prawny podejmie współpracę z Kancelarią Radcowską lub Adwokacką na terenie miasta Szczecina w  zakresie m.in.: substytucji, sporządzania pism procesowych, opinii i innych, oferując najwyższy poziom sporządzonych pism i zastępstwa procesowego, także w sprawach karnych.

Radca prawny posiada Licencję zawodową wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury w zakresie Pośrednik w Obrocie Nieruchomości. Obsługa w języku angielskim.

Mec. Monika Agnieszka Paulińska. Telefon kontaktowy: 600 727 707

nowa Umowa Generalna pomiędzy Krajową Izbą Radców Prawnych a Towarzystwem Ubezpieczeniowym AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

By | ,

Informuję, że 11 grudnia 2019 roku została zawarta, za pośrednictwem brokera Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o., nowa Umowa Generalna pomiędzy

Krajową Izbą Radców Prawnych a Towarzystwem Ubezpieczeniowym AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Szczegółowe informacje w załącznikach poniżej.

pismo

komunikat 19.12.2019

Ubezpieczenie obowiązkowe radcy

Ubezpieczenie dobrowolne radcy

Kancelaria Iwankiewicz, Boczkowska, Bierski s.p. zatrudni radców prawnych i aplikantów radcowskich

By | , ,

Kancelaria Iwankiewicz, Boczkowska, Bierski s.p. zatrudni radców prawnych i aplikantów radcowskich. Oferujemy:

  • możliwość poszerzenia umiejętności zawodowych;
  • nieszablonowe i stymulujące intelektualnie wyzwania dla prawnika;
  • stabilne i przyjazne środowisko pracy oparte na pracy zespołowej, życzliwości oraz uwzględnianiu indywidualnych potrzeb pracownika.

Od kandydatek i kandydatów wymagamy:

  • umiejętności analitycznego i racjonalnego rozwiązywania problemów,;
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji oraz bezpośrednich kontaktów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o przesłanie Państwa  CV i krótkiego listu przewodniego na adres: biuro@ibblegal.pl. lub bezpośrednio do siedziby Kancelarii:
Iwankiewicz Boczkowska Bierski Kancelaria Radców Prawnych sp. p., al. Wojska Polskiego 81, 70 – 481 Szczecin (tel. 91 4891489; 691998886)

program międzynarodowej wymiany prawników

By |

Szanowni Państwo,

mam przyjemność przekazać, że zostały uruchomione zgłoszenia do LAWYEREX, który będzie miał formę dwutygodniowych staży za granicą realizowanych w krajach partnerskich programu.

Program kierowany jest do radców prawnych mających nie więcej niż 7 lat doświadczenia zawodowego i jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Szczegółowe informacje przesyłam w załączeniu, znajdują się one także na stronie internetowej KIRP: https://kirp.pl/miedzynarodowa-wymiana-prawnikow-lawyerex-rekrutacja-do-pierwszej-tury-programu/

Zgłoszenia możliwe są jedynie poprzez formularz online: https://lawyerex.webankieta.pl/ i przyjmowane będą do poniedziałku 14.10.2019 r. do godz. 24.00. Rekrutacja ma jednak charakter ciągły, raz przesłane zgłoszenie będzie brane pod uwagę także przy kolejnych turach wymiany w ramach programu LAWYEREX.

Podstawowe informacje o programie wymiany prawników

0