Angelika Paziewicz-Bącler

Angelika Paziewicz-Bącler - radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie z nr wpisu SZ-1330, menadżer – od 2012 roku zarządza działami windykacji w instytucjach publicznych oraz prywatnych, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego.

Kancelaria Prawno-Windykacyjna FOXLEGAL świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianej windykacji.

Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa finansowego naszym Klientom poprzez eliminowanie ryzyka związanego z niewypłacalnością oraz nierzetelnością kontrahentów.

Ofertę kierujemy do obu stron obrotu gospodarczego – wierzycieli i dłużników.

Wierzycielom udzielamy solidnego wsparcia w dochodzeniu wierzytelności na drodze polubownej i przymusowej. Od monitoringu należności poczynając, aż do zakończenia postępowania egzekucyjnego. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje także czynności terenowe, ustalanie majątku kontrahentów, zabezpieczanie transakcji.

Dłużnikom pomagamy w wyjściu ze spirali zadłużenia. Prowadzimy w ich imieniu negocjacje z wierzycielami w celu uzgodnienia dogodnych warunków spłaty. Reprezentujemy w postępowaniach sądowych. Chronimy majątek przed nadmierną egzekucją.

• nieruchomości i mieszkaniowe
  • Postępowanie windykacyjne / egzekucyjne / upadłościowe
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo rzeczowe