Skip to main content
search
0

Olga Daca

Szczecin/ Kobylanka

Radcowie prawni
Mediator sądowy
Zespół prawników różnych specializacji


Opis działalności

Kancelaria prawnicza „Kontrakt” to zespół prawników, radców prawnych specjalizujących się w sprawach skomplikowanych i wymagających doświadczenia, szczególnej wiedzy, staranności i kompleksowego podejścia do problemu.
Nasze uprawnienia obejmują doradztwo prawne i podatkowe oraz reprezentowanie klientów przed organami oraz sądami wszystkich instancji, z Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym włącznie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz poszukując alternatywnych metod rozwiązywania sporów, Kancelaria oferuje nie tylko usługi w zakresie dochodzenia roszczeń i rozwiązywania sporów na drodze sądowej, lecz również w drodze postępowania mediacyjnego. Kancelaria oferuje usługi mediacyjne wykonywane przez doświadczonego mediatora wpisanego na listę mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie.
Prawnicy Kancelarii posiadają bogatą wiedzę w zakresie uczestnictwa w negocjacjach biznesowych zwianych ze sprzedażą oraz nabywaniem przedsiębiorstw, udziałów w spółkach, nieruchomości rolnych i komercyjnych oraz w zakresie kompleksowego badania spółek przed ich sprzedażą (due diligence).
Posiadamy bogate doświadczenie z zakresie opiniowania i tworzenia umów wymagających szczególnej wiedzy i doświadczenia.
Prawnicy Kancelarii stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc zaoferować swoim obecnym i przyszłym klientom jeszcze szerszy zakres usług.
Oferujemy zarówno pomoc prawną przy realizacji poszczególnych projektów, jak i stałą obsługę prawną przedsiębiorców.
Działalność prowadzimy od 1986 roku.


Informacje dodatkowe

Poza prawem gospodarczym, prawem spółek specjalizujemy się ponad to w obsłudze transakcji związanych z nabyciem spółek, udziałów w spółkach, przygotowujemy due diligence. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze transakcji związanych w nabyciem nieruchomości w szczególności rolnych i komercyjnych. Obsługujemy spółki rolnicze i rolników indywidualnych. Oferujemy usługi mediatora sądowego we wszystkich kategoriach spraw (w tym rodzinnych, alimentacyjnych, związanych z polubownym rozwiązaniem sporu gospodarczego, czy o zapłatę). Współpracujemy z firmami księgowymi oraz adwokatem specjalizującym się w sprawach karnych i rodzinnych. Władamy językiem angielskim oraz niemieckim.


Specjalizacje

  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo spółek
  • Prawo umów

Kontakt

Kancelaria Prawnicza ” Kontrakt”
ul. Potulicka 56/7 / Motaniec 18 a
70-230 / 73-108 Szczecin/ Kobylanka

kom.: 0048502668425/ 0048514368650
e-mail: olgadaca@gmail.com
strona: http://www.daca.pl/
Close Menu