Skip to main content
search
0

Bożena Licht, Alicja Przeworska

Szczecin

Kancelaria Radców Prawnych „Licht & Przeworska” działa na rynku szczecińskim od 1999 roku. Jest jedną z największych Kancelarii Pomorza Zachodniego.


Opis działalności

Głównym profilem działalności Kancelarii jest świadczenie kompleksowej obsługi przedsiębiorców, w tym w języku angielskim. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu specjalizujemy się w sprawach z zakresu branży chemicznej, prawa zamówień publicznych oraz prawa budowlanego, prowadząc jednocześnie obsługę inwestycji budowlanych. Zajmujemy się też obsługą jednostek samorządu terytorialnego. Na gruncie prawa handlowego świadczymy usługi m.in. w zakresie fuzji i przejęć. Ponadto wspieramy klientów na etapie negocjacji, redagujemy umowy handlowe, stanowimy asystę prawną przy transakcjach handlowych oraz na każdym etapie procesu inwestycyjnego.


Informacje dodatkowe

Chcąc zagwarantować Klientom komfortowe warunki obsługi prawnej oraz pomoc praktyczną w rozwijaniu prowadzonych działalności gospodarczych i spółek, stale współpracujemy z notariuszami i rzeczoznawcami, pracownikami naukowymi wyższych uczelni. W celu zapewnienia kompleksowej i rzetelnej pomocy prawnej, Kancelaria regularnie przeprowadza szkolenia wewnątrzkancelaryjne, by na bieżąco wdrażać zmiany przepisów prawnych i dostosowywać działania Klientów do nowych rozwiązań. Zespół Kancelarii składa się z ponad 20 wykwalifikowanych prawników, którzy swoje doświadczenie zawodowe zawdzięczają m.in. pracy w spółce audytowo-księgowej „Ernst & Young”.


Specjalizacje

  • Prawo budowlane i zagospodarowania przestrzennego
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo spadkowe

Kontakt

Kancelaria Radców Prawnych „Licht & Przeworska”
ul. Tuwima 27/1
71-426 Szczecin

tel.: (91) 431 16 66, (91) 431 16 67
kom.: 601701574
faks: (91) 431 16 68
e-mail: kancelaria@lichtprzeworska.com.pl
strona: http://lichtprzeworska.com.pl/
Close Menu