Skip to main content
search
0

Roman Mol

Szczecin

Radca prawny Roman Mol wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.
Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego
Po ukończeniu studiów prawniczych odbył aplikację radcowską.
Stałe wykonuje obsługę prawną organów samorządu i administracji publicznej, w tym podatkowej, jak i przedsiębiorców /spółek i osób fizycznych/. Świadczy również pomoc prawną na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Radca prawny Andrzej Piątkowski wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w zakresie doradztwa podatkowego.
Po ukończeniu studiów prawniczych odbył aplikację prokuratorską.
Od rozpoczęcia kariery zawodowej pracował głównie dla organów ścigania oraz organów kontroli skarbowej, gdzie zajmował się problematyką prawa podatkowego w obszarze przedsiębiorczości, w tym optymalizacją podatkową oraz zagadnieniami cen transakcyjnych.


Opis działalności

W naszej kancelarii osoby poszukujące pomocy prawnej mogą uzyskać wsparcie w postaci sporządzania stosownych wniosków, przygotowywania opinii, a także reprezentowania Klientów w sądach cywilnych, karnych i administracyjnych. Możemy podjąć się pełnej obsługi – od momentu przedstawienia sprawy aż po jej zakończenie.


Specjalizacje

  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo karne / karnoskarbowe / wykroczeń
  • Prawo rodzinne

Kontakt

Kancelaria Radców Prawnych Mol -Piątkowski
Staromłyńska, 7C
70-561 Szczecin

kom.: 502103899 605625263
e-mail: kancelaria@romanmol.pl
strona: http://www.molpiatkowski.pl
Close Menu