Skip to main content
search
0

Małgorzata Simińska - Szemel

Szczecin

Małgorzata Simińska - Szemel - radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Stała wieloletnia współpraca z kancelariami radowskimi i adwokackimi pozwoliła mi osiągnąć doświadczenie w branży prawniczej, co zostało zwieńczone złożeniem egzaminu radcowskiego w 2017 r.


Opis działalności

Opierając się na wiedzy i zdobytym doświadczeniu zajmuje się przede wszystkim kompleksową obsługą prawną podmiotów prawa handlowego, podmiotów z sektora publicznego, gminnych spółek prawa handlowego oraz klientów indywidualnych.
Specjalizacja Kancelarii obejmuje w szczególności szeroko rozumiane prawo cywilne, w tym prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo rodzinne, egzekucyjne oraz administracyjne.
Ponadto, Kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego spółek i przedsiębiorców, jak również upadłości konsumenckich współpracując stale z kręgiem doświadczonych osób z danej dziedziny.


Informacje dodatkowe

W pracy na pierwszym miejscu stawiam profesjonalizm i literę prawa. Dbam o to, aby każdy kontrahent był usatysfakcjonowany z przebiegu mojej pracy, zaś stanowione prawo nie było dla niego przeszkodą lecz wsparciem.


Specjalizacje

  • Postępowanie windykacyjne / egzekucyjne / upadłościowe
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo rodzinne

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego
al. Niepodległości 22, p. V
70-412 Szczecin

kom.: 501729554
e-mail: radcaprawny.mss@gmail.com
Close Menu