Skip to main content
search
0

Adam Jędrzejewski

Szczecin

Adam Jędrzejewski jako radca prawny początkowo koncentrował się na prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń majątkowych, z czasem jednak skierował swoje zainteresowania zawodowe w stronę windykacji należności, a także organizowania procesów związanych z przekształceniami oraz budową struktur kapitałowych i w tych dziedzinach się wyspecjalizował. Jest jednym z pomysłodawców i twórców przedsiębiorstwa Simple-Law.com, nowatorskiego rozwiązania świadczącego usługi w zakresie automatyzacji procesów w kancelariach prawnych oraz innych podmiotach branży około-prawniczej.


Opis działalności

Nasza kancelaria to gwarancja usług prawnych na najwyższym poziomie świadczonych w oparciu o starannie wypracowane standardy poparte szeroką wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem i pasją. Przykładamy wagę nie tylko do kompetencji zawodowych, ale również interpersonalnych, oferując tym samym usługi spełniające wszelkie kryteria kultury biznesowej. Każdy sukces budujemy w oparciu o zróżnicowane doświadczenia naszego zespołu, które w połączeniu z mocno ugruntowaną wiedzą, profesjonalizmem oraz ponadprzeciętnymi standardami skuteczności zapewniają maksymalne bezpieczeństwa podejmowanych działań oraz szybką realizację obranych na starcie celów. Do wszystkich powierzanych nam spraw podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zarówno czas jak i metody działania dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Pracujemy w sposób zorganizowany, systematyczny i uporządkowany starając się na każdym kroku budować opartą na wzajemnym zaufaniu relację z klientem.


Informacje dodatkowe

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych, klientów indywidualnych i biznesowych. Głównym obszarem praktyk naszego biura są sprawy z zakresu prawa cywilnego, przede wszystkim postępowania o odszkodowania, a także prawo pracy oraz tworzenie umów i regulaminów. Koncentrując się na kilku wybranych specjalizacjach, staliśmy się w nich godnymi pełnego zaufania profesjonalistami.


Specjalizacje

  • Postępowanie windykacyjne / egzekucyjne / upadłościowe
  • Prawo odszkodowań i ubezpieczeń
  • Prawo umów

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Adam Jędrzejewski
Mazurska 23/2
70-444 Szczecin

kom.: +48793750680
e-mail: sekretariat@radcowieszczecin.pl
strona: http://www.radcowieszczecin.pl
Close Menu