Aleksander Deboa

Urodzony w 1979 r., absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (2003).

W latach 2003-2004 ukończył kursy językowe w London Institute of English and Technology w Londynie, Wielka Brytania, absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego “Zarządzanie Personelem w Firmie”.

Radca prawny Aleksander Deboa posiada doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw z polskim i zagranicznym kapitałem. Specjalizuje się w gospodarczych postępowaniach sądowych, prawie kontraktowym, zamówieniach publicznych i prawie podatkowym. Brał udział w procesie przekształceń spółek mających na celu optymalizację należności podatkowych. Prowadzi obsługę prawną spółek z branży przewozowej.

W pracy zawodowej radcy prawnego wykorzystuje doświadczenie nabyte w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym Sądu Okręgowego w Szczecinie, gdzie przed odbyciem aplikacji radcowskiej był zatrudniony w charakterze asystenta sędziego.

Języki obce: angielski, niemiecki.

W zakresie obsługi podmiotów gospodarczych oferujemy spojrzenie prawnika - doradcy biznesowego. Analizując planowane przedsięwzięcie lub problem - nie zastanawiamy się czy można ale jak można uporać się z zagadnieniem.

Informacje dodatkowe

W oparciu o współpracę z kancelarią adwokacką oferujemy również pomoc z zakresu prawa karnego, karno - skarbowego. Wspólnie świadczymy usługi z zakresu prawa podatkowego i celnego.

• Postępowanie windykacyjne / egzekucyjne / upadłościowe
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo spółek

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Deboa