Alicja Heese-Dulewicz

Alicja Heese – Dulewicz – radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. W 2008 roku ukończyła aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie i złożyła egzamin sędziowski. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym oraz prawie pracy. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych. Jest także mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie. Cechują ją dociekliwość i indywidualne podejście do każdego Klienta. Biegle włada językiem angielskim (posiada First Certificate in English, ukończyła kurs Legal English - ILEC).

Radca prawny Alicja Heese-Dulewicz specjalizuje się w sprawach gospodarczych. Głównym aspektem działalności kancelarii jest kompleksowa obsługa prawna świadczona na rzecz firm prowadzonych w ramach spółki osobowej lub kapitałowej, osób prowadzących działalność gospodarczą. Kancelaria oferuje pomocy w zakładaniu i rejestracji spółki, przekształcaniu i podziale spółek, a także konstruowaniu i negocjowaniu umów handlowych, prowadzeniu spraw sądowych.

Kancelaria radcy prawnego Alicji Heese-Dulewicz ukierunkowana jest także na skuteczne rozwiązywanie problemów Klientów indywidualnych i udzielanie im pomocy w pozytywnym rozstrzyganiu spraw sądowych, m.in. z zakresu prawa cywilnego, spadkowego i prawa pracy.

W zakresie kompetencji i uprawnień znajdują się także usługi prawne w następujących obszarach prawnych:

1. prawo cywilne
2. prawo gospodarcze
3. prawo własności intelektualnej
4. prawo budowlane
5. postępowanie windykacyjne / egzekucyjne / upadłościowe
6. prawo rodzinne
7. prawo spadkowe
8. prawo pracy
9. prawo karne

Świadczone usługi obejmują udzielanie porad i konsultacji prawnych, przygotowywanie i negocjowanie umów, sporządzenie projektów pism procesowych, urzędowych, sporządzanie opinii prawnych dotyczących interpretacji powszechnie obowiązujących przepisów prawa a także reprezentowanie w postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz w postępowaniach egzekucyjnych.

Kancelaria udziela porad prawnych po uprzednim uzgodnieniu terminu.

• nieruchomości i mieszkaniowe
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo pracy (i zatrudnienia)
  • Prawo rzeczowe