Anna Pustułka

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (2013 r.) oraz Wydziału Teologicznego (2013 r.). Studia na kierunku Nauki o Rodzinie ukończyłam z wyróżnieniem, otrzymując Nagrodę Dziekana oraz dyplom za wybitne wyniki w nauce.

W trackie odbywania aplikacji radcowskiej współpracowałam ze szczecińskimi kancelariami radców prawnych. Dzięki tej współpracy poszerzyłam i ugruntowałam swoją wiedzę teoretyczną, a także zdobyłam niezbędne doświadczenie i umiejętności praktyczne.

W kręgu moich aktualnych zainteresowań zawodowych znajduje się w szczególności prawo rodzinne. Szeroka wiedza interdyscyplinarna zdobyta w trakcie studiów na Wydziale Teologicznym pozwala mi, obok profesjonalnej pomocy prawnej, udzielić Klientom także niezbędnego wsparcia psychologicznego. Ponadto świadczę usługi prawne w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego. Posiadam także doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych (zarówno przedsiębiorców indywidualnych, jak i spółek prawa handlowego).

Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i do przedsiębiorców. Udzielamy niezbędnych porad i konsultacji prawnych, sporządzamy opinie prawne, reprezentujemy przed sądami i urzędami. Osobom fizycznym zapewniamy pomoc w rozwiązaniu konkretnych spraw i problemów prawnych, przedsiębiorcom zaś proponujemy objęcie stałą, kompleksową obsługą prawną.

Nie ma dwóch jednakowych spraw. Choć z pozoru mogą wydawać się podobne, różnią je niuanse. Często to właśnie one decydują o wygranej bądź porażce. Wiemy o tym, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Szukamy prostych, ale skutecznych rozwiązań. Skupiamy się na optymalizacji naszych działań – oszczędzając czas i pieniądze naszych Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, zarówno na etapie przedsądowym, jak i w trakcie postępowania sądowego, a także na etapie egzekucji.

• Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo rodzinne
  • Prawo spółek