Bartosz Mroczka

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji US, wpisany na listę radców prawnych. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w kancelariach adwokackich oraz radcowskich, a także odbywając aplikację radcowską przy Zespole Radców Prawnych Polskiej Żeglugi Morskiej w Szczecinie. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, a w sferze zainteresowań pozostaje w szczególności prawo gospodarcze i handlowe. Biegle włada językiem angielskim.

Zakres proponowanych przez nas usług ma na celu szybkie oraz skuteczne rozwiązanie przedstawionego problemu prawnego. Podejmowane w danej sprawie czynności dostosowywane są zawsze indywidualnie do danej sprawy, o czym klient jest informowany. Dbając o zapewnienie jak najwyższej jakości usług, w sprawach szczególnie skomplikowanych współpracujemy z eskpertami z wielu dziedzin prawa, co zapewnia kompleksową obsługę prawną naszych klientów.

• Prawo odszkodowań i ubezpieczeń
  • Prawo rodzinne