Skip to main content
search
0

Marcin Chmielewski

Szczecin

MARCIN CHMIELEWSKI
Radca Prawny

Radca prawny, założyciel Kancelarii. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Do zakresu jego specjalizacji należy szeroko rozumiane prawo gospodarcze i cywilne, w tym prawo spółek, prawo własności intelektualnej, restrukturyzacja przedsiębiorstw, prawo kontraktowe, postępowania odszkodowawcze, a także prawo rolne i windykacja należności. Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych, jak również prowadzi sprawy dotyczące osób prywatnych. Na różnych etapach swojej praktyki zawodowej obsługiwał przedsiębiorców działających w wielu branżach, a także z sukcesami prowadził liczne postępowania sądowe reprezentując interesy Klientów indywidualnych m.in. w sprawach z zakresu obrotu nieruchomościami, prawa spadkowego i rodzinnego. Biegle włada językiem angielskim. Może występować jako mediator bądź arbiter.


Opis działalności

Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.
W ramach szeroko pojętej obsługi podmiotów gospodarczych kancelaria zajmuje się między innymi prawem spółek, prawem własności intelektualnej oraz postępowaniami windykacyjnymi.
Osobom prywatnym pomagamy między innymi w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego.
Klienci Kancelarii mogą przez całą dobę korzystać systemu e-Kancelaria umożliwiającego bieżący wgląd w stan powierzonej nam sprawy, stały kontakt z prowadzącym ją prawnikiem, dostęp do zgromadzonych w sprawie dokumentów i wiele innych funkcjonalności.

Po więcej informacji zapraszam na stronę Kancelarii pod adresem: http://bca-legal.eu/


Specjalizacje

  • Postępowanie windykacyjne / egzekucyjne / upadłościowe
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo spółek

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego BCA LEGAL Marcin Chmielewski
Mazurska 23/2
70 - 442 Szczecin

kom.: 507166670
e-mail: chmielewski@bca-legal.eu
strona: http://bca-legal.eu/
Close Menu