Skip to main content
search
0

Dominika Rykowska

Szczecin

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Specjalizuje się w prawie cywilnym w szczególności sprawach dotyczących uzyskaniem odszkodowania, zadośćuczynienia czy renty.
Ponadto w kręgu jej szczególnego zainteresowania pozostaje prawo zamówień publicznych, a także sprawy z zakresu prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w toku aplikacji radcowskiej, którą rozpoczęła w 2015 roku dlatego mogą Państwo liczyć na wszechstronną pomoc, zaangażowanie i zrozumienie.


Opis działalności

Kancelaria Radcy Prawnego Dominiki Rykowskiej oferuje Państwu profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz firm.
Specjalizujemy się w sprawach cywilnych i gospodarczych. Oferujemy stałą obsługę przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego, jak i kompleksowe doradztwo w zakresie spraw rodzinnych i spadkowych dotyczących osób fizycznych.
Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań i doradzamy w sprawach dotyczących ochrony dóbr osobistych, wizerunku, renomy i dobrego imienia. Kancelaria zajmuje się profesjonalnym doradztwem prawnym, prowadzeniem spraw sądowych i rejestrowych, reprezentowaniem Klientów przed sądami i organami administracyjnymi.


Specjalizacje

  • Prawo odszkodowań i ubezpieczeń
  • Prawo rodzinne
  • Prawo spadkowe

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Dominika Rykowska
Andrzeja Małkowskiego, 30/1
70-304 Szczecin

kom.: 575797302
e-mail: kancelaria@dominikarykowska.pl
strona: http://dominikarykowska.pl/
Close Menu