Ewa Jędrzejewska

Już jako studentka rozpoczęła współpracę z Deloitte Doradztwo Podatkowe, uzyskując podstawową wiedzę z zakresu prawa podatkowego. W ramach aplikacji podjęła pracę w kancelarii radców prawnych, gdzie zdobyła doświadczenie w obsłudze prawnej dużych podmiotów biznesowych, zajmując się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa handlowego, prawa pracy, prawa podatkowego oraz sporządzaniem umów. Po uzyskaniu tytułu radcy prawnego wspólnie z mężem rozpoczęła własną praktykę, którą z powodzeniem prowadzi do dnia dzisiejszego.

Aktualnie swoje zainteresowania koncentruje wokół prawa cywilnego, z uwzględnieniem windykacji należności oraz dochodzenia roszczeń z tytułu szkód z ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, a także prawa handlowego i administracyjnego.

Prywatnie mama dwójki dzieci i wielbicielka podróży.

Nasza kancelaria to gwarancja usług prawnych na najwyższym poziomie świadczonych w oparciu o starannie wypracowane standardy poparte szeroką wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem i pasją. Przykładamy wagę nie tylko do kompetencji zawodowych, ale również interpersonalnych, oferując tym samym usługi spełniające wszelkie kryteria kultury biznesowej. Każdy sukces budujemy w oparciu o zróżnicowane doświadczenia naszego zespołu, które w połączeniu z mocno ugruntowaną wiedzą, profesjonalizmem oraz ponadprzeciętnymi standardami skuteczności zapewniają maksymalne bezpieczeństwa podejmowanych działań oraz szybką realizację obranych na starcie celów. Do wszystkich powierzanych nam spraw podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zarówno czas, jak i metody działania dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Pracujemy w sposób zorganizowany, systematyczny i uporządkowany starając się na każdym kroku budować opartą na wzajemnym zaufaniu relację z klientem.

Informacje dodatkowe

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jednoosobowych działalności gospodarczych i podmiotów korporacyjnych. Zajmujemy się obsługą spraw z zakresu prawa cywilnego, koncentrując się przede wszystkim na postępowaniach o odszkodowania, w tym odszkodowania od sprawców wypadków, odszkodowania za błędy medyczne oraz za najem pojazdu zastępczego. Podążając w ślad za oczekiwaniami naszych klientów dążymy do uzyskania dla nich należnej rekompensaty w postaci odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty. Obsługujemy również sprawy z zakresu prawa pracy, a także służymy pomocą w przygotowywaniu umów i regulaminów oraz w kwestii obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

• Postępowanie windykacyjne / egzekucyjne / upadłościowe
  • Prawo odszkodowań i ubezpieczeń