Iwona Nowak

Kancelarię prowadzi Iwona Nowak – radca prawny i doradca restrukturyzacyjny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, aktualnie członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych.

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Nowak zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych. W zależności od potrzeb klienta świadczy pomoc prawną o charakterze stałym lub doraźnym, polegającą na:
- udzielaniu porad prawnych i konsultacji prawnych,
- sporządzaniu pism procesowych, opinii prawnych, projektów umów, uchwał niezbędnych dla funkcjonowania spółek prawa handlowego,
- sądowej i pozasądowej windykacji należności,
- reprezentacji w postępowaniach sądowych (przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym), przed organami egzekucyjnymi oraz administracyjnymi, a także w trakcie negocjacji biznesowych,
- obsłudze prawnej przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w różnych formach prawnych.

Kancelaria oferuje pomoc prawną z zakresu:
- prawa cywilnego i rodzinnego,
- prawa gospodarczego, handlowego i upadłościowego,
- prawa nieruchomości,
- prawa administracyjnego.

Atutem Kancelarii jest profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o terminowość i rzeczowość przygotowywanych rozwiązań.

• Postępowanie windykacyjne / egzekucyjne / upadłościowe
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo odszkodowań i ubezpieczeń

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Nowak