Skip to main content
search
0

Justyna Miernik

Szczecin

Nazywam się Justyna Miernik i jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Prowadzę własną kancelarię - Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Miernik.

Zakres moich działań związany jest przede wszystkim ze świadczeniem pomocy prawnej i obsługą podmiotów gospodarczych. Służę jednak pomocą również klientom indywidualnym we wszelkich kwestiach prawnych, z jakimi przychodzi im się mierzyć. W swojej codziennej pracy łączę wysoką jakość świadczonych usług prawnych z indywidualnym podejściem nastawionym na zrozumienie potrzeb klienta.

Posiadam szerokie doświadczenie zawodowe, związane z obsługą prawną podmiotów działających w branżach m.in. produkcyjnej, budowlanej, deweloperskiej, odnawialnych źródeł energii. Dotychczas reprezentowałam klientów nie tylko przed sądami powszechnymi, organami administracji, czy Krajową Izbą Odwoławczą,​​ ale także w kontaktach z kontrahentami przy negocjowaniu pojedynczych umów, jak i złożonych transakcji gospodarczych związanych np. ze sprzedażą sklepów internetowych.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. W ostatnim czasie ukończyłam kurs "Prawo ochrony danych osobowych dla Inspektorów Ochrony Danych". Jestem studentem studiów podyplomowych na kierunku "Prawo własności intelektualnej" na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Opis działalności

Zajmuję się przede wszystkim obsługą prawną przedsiębiorców. W związku z tym moje usługi kieruję głównie do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych oraz spółek prawa handlowego.

W ramach moich działań m.in.:
1. przygotowuję umowy spółek, dokonuję ich rejestracji w KRS oraz doradzam przy dokonywaniu zmian w spółkach,
2. sporządzam i analizuję umowy zawierane przez klientów w ramach ich bieżącej działalności,
3. odpowiadam na pytania prawne pracowników poszczególnych działów w strukturze organizacyjnej klientów,
4. prowadzę windykację,
5. reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych.

Nie oznacza to jednak, że z moich usług nie mogą skorzystać osoby niebędące przedsiębiorcami. Również problemy prawne klientów indywidualnych nie są mi obce. Dlatego zachęcam do kontaktu także osoby nieprowadzące działalności gospodarczej w celu uzyskania:
1. porady prawnej,
2. opinii prawnej,
3. doradztwa prawnego,
4. prowadzenia sprawy sądowej.

Moje specjalizacje to:
1. obsługa prawna przedsiębiorców,
2. prawo cywilne, w tym prawo spadkowe,
3. prawo pracy,
4. prawo własności intelektualnej.


Specjalizacje

  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo spółek
  • Prawo własności intelektualnej

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Miernik
Narutowicza 11A/30
70-240 Szczecin

kom.: 663911385
e-mail: kontakt@kancelariamiernik.pl
strona: https://www.kancelariamiernik.pl
Close Menu