Katarzyna Tomczyk

Stargard

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.
W 2017 roku ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie.
Od 2016 roku związana z samorządem województwa w zakresie obsługi zamówień publicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i obsłudze projektów finansowanych z budżetu UE realizowanych przez uczelnie wyższe oraz organizacje pożytku publicznego.

Kancelaria świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotów prawa handlowego, podmiotów z sektora publicznego oraz klientów indywidualnych.

Specjalizacja Kancelarii obejmuje w szczególności prawo zamówień publicznych, prawo administracyjne, prawo samorządowe oraz projekty finansowane z budżetu UE.

• Prawo administracyjne
  • Prawo odszkodowań i ubezpieczeń