Magdalena Krzyżanowska

Radca prawny Magdalena Krzyżanowska jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. W roku 2015 ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 2016-2018 odbyła aplikację radcowską zakończoną egzaminem radcowskim. W 2014 r. zdała egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie jako technik rachunkowości. Ponadto w roku 2018 ukończyła Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie na kierunku logistyka na specjalizacji logistyka i zarządzanie w europejskich systemach transportowych uzyskując tytuł inżyniera. Dzięki zdobytemu wykształceniu jest w stanie zrozumieć prowadzoną przez swoich Klientów działalność i zapewnić im kompleksową obsługę prawną. Potrafi nawiązać kontakt z Klientem, ustalić istotę jego problemu, a często też podejmować korzystne dla niego działania, nawet pod presją czasu.

Konsultacje - udzielamy porad prawnych w sprawach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i karnych.

Reprezentacja - działamy jako pełnomocnicy i obrońcy przed sądami, organami ścigania i organami administracji.

Obsługa prawna - pomagamy podmiotom gospodarczym w sprawach związanych z prowadzeniem przez nich działalności

• nieruchomości i mieszkaniowe
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo rodzinne