Małgorzata Krowicka

Studiowałam prawo na Uniwersytecie Szczecińskim i na Uniwersytecie w Montpellier, gdzie poszerzyłam swoją wiedzę
z zakresu prawa międzynarodowego i prawa Unii Europejskiej. Aplikację radcowską odbyłam w Szczecinie. Obecnie jestem słuchaczką studiów podyplomowych na kierunku proces inwestycyjno-budowlany dla prawników
na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Władam językiem angielskim
i językiem francuskim.

Prowadzę indywidualną praktykę zawodową, świadcząc usługi na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych. Empatyczna i pełna zapału, za cel stawiam sobie świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie, wspierając swoich klientów i dbając o ich interesy. Prowadzę szkolenia, podczas których dzielę się ze słuchaczami wiedzą i doświadczeniem zebranymi w dotychczasowej bogatej praktyce.

Mam duże doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, prowadzeniu sporów sądowych, w tym sporów
o zapłatę, a także spraw rodzinnych i spadkowych. Z powodzeniem prowadzę sprawy dotyczące nieruchomości oraz ochrony danych osobowych.

• nieruchomości i mieszkaniowe
  • Prawo budowlane i zagospodarowania przestrzennego
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo rzeczowe