Piotr Budek

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Aplikację radcowską odbyłem przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Prowadzę indywidualna kancelarię radcy prawnego od 2013 roku. Jestem wpisany na listę mediatorów Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie.
Charakteryzuję się dużą dyscypliną w pracy, wytrwałością i sumiennością w wykonywaniu obowiązków zawodowych. W trakcie pracy zawodowej miałem do czynienia z zróżnicowanymi dziedzinami prawa. Spotykałem się ze sprawami z szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa rodzinnego, a także z prawa pracy

Usługi kancelarii skierowane są przede wszystkim do osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorców z terenu Szczecina i sąsiadujących powiatów.

Oferuję wszechstronna pomoc prawna z zakresu:
- prawa cywilnego i rodzinnego,
- prawa nieruchomości,
- prawa ubezpieczeń,
- prawa handlowego i gospodarczego,
- prawa pracy,
- prawa administracyjnego i podatkowego.

Ponadto oferuję:
- kompleksową obsługę przedsiębiorców,
- sporządzanie opinii i udzielanie porad prawnych,
- sporządzanie projektów umów oraz innych aktów prawnych.

Przy wykonywaniu czynności zawodowych zapewniam dyskrecję i ochronę powierzonych mojej osobie informacji.

• Inne dziedziny
  • nieruchomości i mieszkaniowe
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo rzeczowe