Radosław Bednarski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2019 r. wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. W zakresie jego specjalizacji i zainteresowań pozostaje szeroko rozumiane prawo cywilne, gospodarcze oraz ochrona danych osobowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał, współpracując z kancelariami adwokackimi i radcowskimi w Poznaniu i Szczecinie. Swoje kwalifikacje wykorzystywał jako prawnik wewnętrzny (in-house) w dużej międzynarodowej korporacji. Uzyskał certyfikat CIPP/E potwierdzający wiedzę w dziedzinie ochrony danych osobowych. Włada językiem angielskim (w tym biegle językiem prawniczym), niemieckim oraz francuskim.

Oferta kancelarii skierowana jest do Klientów indywidualnych, a także podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się przede wszystkim w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym, jednak oferujemy także profesjonalną pomoc z zakresu pozostałych dziedzin prawa. Zajmujemy się prowadzeniem spraw dotyczących następujących zagadnień:
- ochrona danych osobowych,
- prawo pracy,
- odszkodowania i zadośćuczynienia,
- windykacja należności,
- spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe,
- prawo rodzinne,
- umowy,
- spółki handlowe,
- nieruchomości.

Informacje dodatkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy również zdalne świadczenie usług. Obsługa prawna w naszej kancelarii jest dostępna nie tylko w języku polskim, ale także w języku angielskim.

• nieruchomości i mieszkaniowe
  • Postępowanie windykacyjne / egzekucyjne / upadłościowe
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo rzeczowe