Seweryn Soter

Gryfice

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, nabyte m.in. podczas pracy w Sądzie Rejonowym i Okręgowym w Szczecinie, w takich wydziałach jak: cywilny, karny, rodzinny, ksiąg wieczystych, a także praktyk w kancelarii radców prawnych, Wojskowej Prokuraturze Garnizonowej w Szczecinie, Departamencie Prawa Komisji Integracji Europejskiej w Warszawie. Nabyta znajomość prawa oraz umiejętność jego praktycznego zastosowania, skutkowały zakwalifikowaniem się i pomyślnym odbyciem etatowej aplikacji referendarskiej w Sądzie Okręgowym w Szczecinie. Ponadto posiada doświadczenie w obsłudze prawnej sądu dyscyplinarnego izby architektów.

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno osób fizycznych, podmiotów gospodarczych uczestniczących w obrocie gospodarczym, jak i instytucji administracji publicznej. Jej zakres obejmuje w szczególności udzielanie porad prawnych i konsultacji, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie i weryfikowanie wszelkich aktów prawnych oraz występowanie przed sądami i urzędami.

Istnieje możliwość umówienia spotkania u klienta.

• nieruchomości i mieszkaniowe
  • Prawo rodzinne