Weronika Szagdaj

Stargard

Weronika Szagdaj, radca prawny, mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Kierunek Prawo ukończyła z wyróżnieniem. Aplikację radcowską odbyła w Kancelarii Radcy Prawnego w Szczecinie. Wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Mediator certyfikowany przez Centrum Mediacji i Negocjacji Maciej Bobrowicz. Mediator sądowy wpisany na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Szczecinie.

Kancelaria Radcy Prawnego Weronika Szagdaj świadczy profesjonalną pomoc prawną w zakresie kompleksowej obsługi klientów biznesowych oraz indywidualnych. Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego oraz administracyjnego, w szczególności prawa spółek i związanego z działalnością gospodarczą,prawa rzeczowego, nieruchomości, prawa budowlanego, prawa umów, prawa odszkodowań i ubezpieczeń. W zakresie obsługi prawnej Kancelaria reprezentuje klienta na każdym etapie - przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym.
Ponadto w ramach posiadanych uprawnień mediacyjnych prowadzone są również postępowania mediacyjne.

• nieruchomości i mieszkaniowe
  • Prawo budowlane i zagospodarowania przestrzennego
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo rzeczowe