Skip to main content
search
0

Maciej Lis

Szczecin

Nazywam się Maciej Lis i jestem radcą prawnym, który odczarowuje stereotyp prawnika!

Dostarczam nie tylko wsparcia prawnego, ale też dozy energii i zrozumienia. Jestem przede wszystkim ekstrawertykiem, który jest otwarty na ludzi, ich poglądy oraz pomysły. Doceniam pewną stabilność, jednak jeszcze wyżej cenię sobie wszystko co nowe.

Na swoim koncie mam wieloletnie doświadczenie z obsługą różnych biznesów - od małych, po duże korporacje, a także instytucje publiczne, w tym uczelnie wyższe oraz ich spółki celowe. Od lat reprezentuję także klientów indywidualnych walcząc o ich prawa zarówno w sądach jak i w organach administracji publicznej.

Dla swoich klientów podejmowałem się takich zadań jak m. in. odzyskiwanie nienależnie zapłaconych rat kredytów, wdrażanie polityk zgodności z prawem, sporządzanie i negocjowanie kontraktów, doradztwo w procesie inwestycyjnym, czy też reprezentowanie ich w sądzie, w sporach ze swoimi kontrahentami.


Opis działalności

Specjalizuję się przede wszystkim w prawie gospodarczym, kontraktach, ochronie danych oraz zamówień publicznych (włącznie z funduszami UE) ale moje działania obejmują też sprawy klientów indywidualnych, przede wszystkim bankowych, pozostałych cywilnych oraz tych związanych z prawem pracy.

Co mogę dla Ciebie zrobić?
Pomogę skonstruować umowę, która zabezpieczy Twoje interesy, nie odstraszając jednocześnie kontrahenta. Pomogę stworzyć i wdrożyć polityki zgodności z prawem, czy regulaminy usług. Jeżeli posiadasz dofinansowanie z Funduszy UE, przygotuję potrzebną dokumentację zakupową tak aby nie zachodziła konieczność zwrotu dofinansowania. Ponadto, jeżeli zwyczajnie istnieje jakaś różnica zdań pomiędzy kontrahentami - pomogę ten spór rozwiązać.
Sprawdzę umowę deweloperską, kontrakt menadżerski czy też umowę najmu mieszkania. Sprawię, że bank będzie musiał oddać nienależnie zapłacone raty. Będę reprezentował Twoje interesy przed sądem w sporze z pracodawcą. Doradzę, czy naprawdę pewno obowiązuje ten zakaz konkurencji, który narzucił pracodawca.


Informacje dodatkowe

Jeśli szukasz zaangażowanego, otwartego prawnika, zapraszam do kontaktu 📩✨
adres e-mail: maciej@lis.legal
numer telefonu: +48 502 690 540
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lism/
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090291760792
Instagram: https://www.instagram.com/radcaprawny.lis.legal/


Specjalizacje

  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo pracy (i zatrudnienia)
  • Prawo umów

Kontakt

Maciej Lis Kancelaria Radcy Prawnego
Tkacka 19 lokal 210
70-556 Szczecin

kom.: 502 690 540
e-mail: maciej@lis.legal
strona: https://lis.legal/
Close Menu