Skip to main content
search
0

Paweł Kowalski

Szczecin

Radca Prawny od 2014 roku, w praktyce zawodowej.

Co mnie wyróżnia?

Powiedz jaki masz cel, ja powiem Ci jak możemy go osiągnąć
W swojej praktyce zachęcam Klientów do szczegółowego określenia celu do jakiego mamy dążyć. Dzięki temu jestem w stanie wskazać drogę, a niekiedy więcej dróg jakimi taki cel możemy osiągnąć i wspólnie z Klientem wybieramy najbardziej odpowiednią i planujemy poszczególne działania.

Mówię, jak jest
Zawsze każde planowane działanie omawiam, wymieniając zagrożenia niepowodzenia, ryzyko i możliwe konsekwencje. To pozwala Klientom podjąć świadomą decyzję oraz przygotować się zarówno na sukces, jak i możliwą porażkę. Tylko znając dobrze ryzyko, można zaplanować plan B.

Otwartość na nowe technologie
Wykorzystuje nowe technologie w codziennej pracy. Ich znajomość pozwala na elastyczność w formie kontaktu z Klientem. Umożliwia również sprawną, szybką wymianę informacji, dokumentów i pracę nad danymi zagadnieniami.


Opis działalności

Obsługa prawna przedsiębiorców, rejestracja CEiDG, KRS, umowy, statuty, kontrakty, regulaminy, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, windykacja, prowadzenie spraw sądowych - cywilne, administracyjne. Obsługa prawna osób fizycznych. Pokaż mniej


Specjalizacje

  • Prawo pracy (i zatrudnienia)
  • Prawo spółek
  • Prawo umów

Kontakt

Paweł Kowalski Radca Prawny
Andrzeja Małkowskiego 30/1
70-304 Szczecin

kom.: +48 692 597 590
e-mail: pkowalski@pk-radcaprawny.pl
strona: https://pk-radcaprawny.pl
Close Menu