Konkurs Wiedzy z Prawa

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie ogłasza konkurs!

Sprawdź się w teście z wiedzy prawniczej i wygraj atrakcyjne nagrody!

Dla studentów 5-tego roku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego zbliża się bardzo ważny okres w życiu. Lada chwila zdadzą ostatnie egzaminy, uzyskają absolutorium i obronią pracę magisterską. Przed nimi również czas wyboru swojej drogi zawodowej. Wśród nich bardzo atrakcyjna opcja – aplikacja radcowska. Aby przybliżyć samorząd radców prawnych oraz zachęcić studentów do wyboru tego właśnie kierunku rozwoju zawodowego, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie postanowiła przeprowadzić konkurs, który nie tylko pomoże w przygotowaniu się do egzaminu wstępnego, ale w którym można wygrać bardzo cenne nagrody.

Nagrodami w Konkursie są bowiem promesy umorzenia części opłaty za aplikację radcowską organizowaną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie w następującej wysokości:

I miejsce

2/3

wysokości opłaty za pierwszy rok aplikacji*

II miejsce

1/2

wysokości opłaty za pierwszy rok aplikacji*

III miejsce

1/3

wysokości opłaty za pierwszy rok aplikacji*

Nagrody rzeczowe

ufundowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie lub sponsorów Konkursu

* w roku, w którym nagrodzony złoży wniosek o wpis na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie

Formularz zapisu

Zapraszamy do zapisywania się przez formularz zapisu. Pierwszy etap w formie testu przeprowadzonego on-line pozwoli wyłonić grono finalistów, którzy zaprezentują się w drugim etapie organizowanym w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

Zgłoszenie udziału w konkursie nie jest już możliwe

Zapisy kończą się w dniu 20 marca 2023r. o godzinie 18:00