Małgorzata Tuszyńska

Stargard

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim, a w marcu 2015r. z wynikiem pozytywnym złożyłam egzamin radcowski i uzyskałam uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego.
Zarówno w okresie studiów, jak również w czasie aplikacji pracowałam w Kancelarii Radcy Prawnego, zdobywając doświadczenie zawodowe. Jestem wpisana na listę stałych mediatorów w sprawach cywilnych prowadzoną przed Sąd Okręgowy w Szczecinie. Ukończyłam trzysemestralne Interdyscyplinarne Studia Skandynawskie na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego oraz podyplomowe studia z Prawa zamówień publicznych na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Od grudnia 2015r. rozpoczęłam prowadzenie własnej Kancelarii Radcy Prawnego w Stargardzie.

Kancelaria świadczy usługi w zakresie kompleksowej i profesjonalnej obsługi prawnej przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych, dając gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Świadczona pomoc prawna obejmuje m.in. udzielanie porad i konsultacji prawnych, opracowywanie opinii prawnych, analizowanie i redagowanie projektów umów, windykację należności – postępowanie przedsądowe, upominawcze, sporządzanie wszelkiego rodzaju pism procesowych (pozwy, wnioski, apelacje), sporządzanie skarg kasacyjnych, wezwań do zapłaty, odwołań, czy skarg, jak również reprezentowanie Klienta przed Sądami wszystkich instancji i organami administracji.

• Prawo budowlane i zagospodarowania przestrzennego
  • Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo spółek

Kancelaria Radcy Prawnego