Skip to main content
search
0

Multisport, Multilife- bieżące informacje

69834

Koleżanki i Koledzy,

miło nam poinformować iż łącząca naszą Izbę umowa z Benefit Systems S.A. z dnia 31 lipca 2023 r. o świadczenie usług w ramach Programu Korzyści Pracowniczych Multisport oraz Programu Multilife (Multilife Extra oraz Multilife Basic), aneksem z dnia 9 lutego 2024 r. została zawarta na czas nieokreślony.

W drodze negocjacji pomiędzy stronami ustalone zostały równocześnie niższe podwyżki opłat za karty Multisport, niż pierwotnie planowane przez Benefit Systems S.A.

Aktualne ceny kart Multisport znajdują się pod linkiem:
Cennik.pdf (oirp.szczecin.pl)

Dla przypomnienia natomiast, pod poniższym linkiem znajdują się informacje na temat poszczególnych rodzajów kart Multisport:
Karty.pdf (oirp.szczecin.pl)

Informujemy jednocześnie, iż opłaty za korzystanie z Programu Multilife nie uległy zmianie.
Opłaty w tym zakresie w dalszym ciągu zatem równe są tym wskazanym w załączniku nr 2 do umowy z dnia 31 lipca 2023 r.:
Cennik-Multilife.pdf (oirp.szczecin.pl)

Z kolei opis usług dostępnych w Programach Multilife znajduje się w poniższym pliku:
Program-Multilife.pdf (oirp.szczecin.pl)

Nowe opłaty za karty Multisport obowiązują od dnia 1 kwietnia. Termin na zamawianie nowych kart upływa 10 dni przed końcem miesiąca poprzedzającego miesiąc, od którego chcemy rozpocząć korzystanie z programów (tzn. jeżeli chcemy rozpocząć udział w programach od maja, to termin na zamówienie kart upłynie 20 kwietnia). Z kolei aktywacje już posiadanych kart możliwe są do przedostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc od którego chcemy rozpocząć uczestnictwo w programach (tzn., na przykładzie kwietnia, do 29 kwietnia). Przy zakładaniu nowych kart prosimy pamiętać, iż „ID firmowe” to numer wpisu na listę.

Link do zapisów i obsługi Programów:
eMultiSport

Dziękując za Państwa dotychczasową aktywność w ramach Programów, zachęcamy do dalszego uczestnictwa i pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek dalszych pytań.

Close Menu