Menu

Nagrania ze szkoleń zawodowych

By |

Miło jest nam poinformować, że od nowego okresu szkoleniowego zaczęliśmy nagrywać wykłady. Materiały wideo dostępne są w zakładkach “szkolenia” oraz “e-Izba”. Zachęcamy do korzystania z tej formy doskonalenia zawodowego. Punkty szkoleniowe naliczamy za samo pobranie materiału wideo. Materiał można odtworzyć w ciągu 72h od chwili wygenerowania linku i przesłania go na maila użytkownika.

Oferta online- kursu prawniczego języka niemieckiego dla radców prawnych i aplikantów radcowskich

By |

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z ofertą kursu online „Deutsch für Juristen” – kursu prawniczego języka niemieckiego dla radców prawnych i aplikantów radcowskich.

Międzynarodowy rozwój rynku prawniczego powoduje potrzebę i chęć zdobywania nowych umiejętności językowych zarówno przez początkujących w zawodzie aplikantów radcowskich, jak i doświadczonych radców prawnych. Jako czynni prawnicy i praktycy w obszarze lingwistyki, współpracujący na co dzień z klientami niemieckojęzycznymi, dostrzegamy to i wychodzimy temu naprzeciw.

Aktualnie prowadzimy kurs „Deutsch für Juristen” przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Kurs organizowany jest przez Komisję ds. szkolenia zawodowego i cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych kolegów i koleżanek z OIRP.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową oraz sylwetkami prowadzących (w załączeniu).

Jeżeli nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, zapraszamy do kontaktu.

szczegóły w załączniku poniżej:

Oferta kursu j. niemieckiego prawniczego OIRP Szczecin

Kurs niemieckiego prawniczego – ogłoszenie

Kurs j. niemieckiego prawniczego – informacje i program OIRP Szczecin

Zaproszenie na trzy webinaria programu TRALIM2 nt. prawa migracyjnego i azylu (Grecja, Włochy i Hiszpania)

By |

Komisja Zagraniczna KRRP i Komisja Praw Człowieka KRRP zapraszają na trzy webinaria dotyczące problematyki migracji i azylu, które odbędą się w dniach: 26 stycznia 2021 r., 3 lutego 2021 r. oraz 4 lutego 2021 r. realizowane w ramach programu TRALIM2 dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

26 stycznia 2021 r. ” TRALIM GREECE: Online training event for presenting the Greek legal system regulating immigration and asylum

3 lutego 2021 r.TRALIM ITALY: Online training event for presenting the Italian legal system regulating immigration and asylum

4 lutego 2021 r. TRALIM SPAIN: “Online training event for presenting the Spanish legal system regulating immigration and asylum“.

Ważne informacje:

Zapisy trwają do niedzieli 10 stycznia 2021 r. do godz. 24.00, rejestracja możliwa jest jedynie pod linkiem: https://webinariatralim2.webankieta.pl/

Wpis na listę radców prawnych

By |

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie informuje, że Pani Adriana Sobieraj – Datta złożyła wniosek o wpis na listę radców prawnych w OIRP w Szczecinie na podstawie art. 24 ust. 2 w zw. z art. 25 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (Dz. U. z 2020 r. poz. 75).

Dziekan Rady OIRP w Szczecinie
dr Przemysław Mijal

Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2020- Gala 15.12

By |

Koleżanki i Koledzy,

„Prawnicy Liderzy Jutra” – pod takim hasłem Wolters Kluwer Polska organizuje uroczystą Galę IX edycji Konkursu Rising Stars 2020. Wydarzenie, które w tym roku po raz pierwszy odbędzie się online, to finał prestiżowego konkursu.

Kapituła konkursu wyłoniła 35 nominowanych do nagrody Rising Stars 2020. To prawnicy przed 35. rokiem życia, którzy wyróżniają się m.in. wiedzą merytoryczną, pracą na rzecz państwa prawa i społeczeństwa oraz kreatywnością i wykorzystaniem nowych technologii w pracy zawodowej.

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 15 grudnia o godz. 15.00 podczas uroczystej Gali, która będzie transmitowana na żywo. Dzięki temu każdy może bezpłatnie w niej uczestniczyć.

Miło nam poinformować, iż wśród nominowanych znajdują się dwie osoby będące członkami naszego samorządu- r. pr. Aleksandra Klich oraz apl. radc. Bartosz Wilk. Trzymamy kciuki za ich sukces!

Dalsze informacje na temat wydarzenia dostępne są pod linkiem:

Gala_Rising_Stars_2020

0