Menu

Webinar “Epidemia koronawirusa. Skutki prawne”- 24 marca g. 17:00

By |

Koleżanki i Koledzy,

informujemy, iż rozpoczęliśmy zapisy do udziału w szkoleniu internetowym “Epidemia koronawirusa. Skutki prawne”, które odbędzie się w dniu 24 marca br. w godzinach 17:00-19:00. Zapraszamy do udziału zarówno członków naszego samorządu, jak i inne osoby. Za udział w szkoleniu radcowie prawni z naszej Izby otrzymają 6 punktów szkoleniowych.

Zapisy wyłącznie przez platformę E-Izba:

Webinar_epidemia_koronawirusa

Przypominamy równocześnie, iż w szkoleniu będzie można uczestniczyć również za pośrednictwem urządzeń mobilnych- z przeglądarką Chrome lub Firefox.

Szkolenia zawodowe jedynie w formie elektronicznej

By |

Koleżanki i Koledzy,

informujemy, iż decyzją Rady szkolenia zawodowe dla radców prawnych przez najbliższe 2 tygodnie (tj. do dnia 31 marca br.) odbywać się będą wyłącznie w formie elektronicznej- za pomocą platformy webinarowej, z której korzystamy.

W rezultacie, osoby, które zapisały się na najbliższe szkolenia zawodowe w dniach 18 marca i 21 marca zaplanowane w formie stacjonarnej proszone są o kontakt z p. Joanną Żamoić szkolenia@oirp.szczecin.pl– w zależności od wyboru, danej osobie przesłany zostanie indywidualny link umożliwiający udział w szkoleniu oraz zwrócona zostanie opłata stanowiąca różnicę między kosztem udziału w szkoleniu stacjonarnym, a kosztem udziału w szkoleniu online, bądź, przy deklaracji braku woli udziału w szkoleniu w formie elektronicznej, dana osoba otrzyma zwrot uiszczonej opłaty w całości. W obu przypadkach możliwe będzie również zaliczenie należności na inne zobowiązanie radcy prawnego wobec naszego samorządu.

Raport OBSiL- kontrole ZUS

By |

Szanowni Państwo,
informujemy, że Ośrodek Badań, Studiów i Legislacji opracował raport dotyczący problemów związanych z przeprowadzeniem przez ZUS kontroli radców prawnych oraz aplikantów radcowskich prowadzących działalność gospodarczą.
Osoby zainteresowane otrzymaniem ww. opracowania prosimy o zgłaszanie się na e-mail sekretariat@oirp.szczecin.pl
Warunkiem otrzymania ww. raportu jest brak zaległości w opłacaniu składek członkowskich.

Otwarcie szkoleń stacjonarnych i online dla adwokatów

By |

Informujemy, że z dniem dzisiejszym otwieramy zapisy na szkolenia stacjonarne i online dla adwokatów, komorników, notariuszy i radców z innych Izb. Na okres trwającego właśnie półrocza szkoleniowego udostępniamy Państwu nie tylko możliwość udziału w szkoleniach stacjonarnych, ale i na zasadach promocyjnych udział w szkoleniach online (na okres obecnego półrocza zmniejszamy opłatę z 90 do 30 zł). Mamy nadzieję, że zwłaszcza webinaria przypadną Państwu do gustu. Ważną informacją jest to, że za obie formy szkoleń zobowiązani jesteście Państwo osobiście uiścić przy zapisie opłatę (w poprzednich latach opłata opłata była regulowana przez ORA),  gdyż platforma e-Izba nie przewiduje możliwości zapisu na szkolenie bez jednoczesnego uiszczenia opłaty.  Ze szczegółowym planem szkoleń zapoznacie się Państwo na naszej stronie internetowej.

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny aplikantów radcowskich

By |

Drodzy Aplikanci!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym aplikantów radcowskich OIRP w Szczecinie, który odbędzie się w dniach 29-31 maja 2020 r. w Łukęcinie.

Miejsce wyjazdu: Dom Wypoczynkowy Polana w Łukęcinie
Cena: 140 zł za osobę (dodatkowo 250 zł dofinansowanie kosztów wyjazdu z OIRP w Szczecinie)
Termin: 29-31 maja 2020 r.
Transport: OIRP w Szczecinie pokrywa koszt przejazdu uczestników wyjazdu dwoma autokarami
(miejsce zbiórki parking pod Pleciugą 29.05.2020 r. o godz. 16:15, powrót 31.05.2020 r. ok. godz.
12:15)

Do dyspozycji uczestników wyjazdu pozostają m.in. komfortowe pokoje, jacuzzi i sauna.
Cena obejmuje:

  • dwa noclegi ze śniadaniem,
  • ognisko integracyjne z jedzeniem i napojami,
  • udział w szkoleniu,
  • lunch,
  • uroczysty bankiet z DJ-em, cateringiem i napojami

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny odbędzie się pod warunkiem wzięcia udziału w wyjeździe co najmniej 100 aplikantów radcowskich.
Szczegółowy program wyjazdu znajduje się w pliku poniżej:
POBIERZ

Zgłoszeń należy dokonywać za pośrednictwem e-Izby do dnia 13.03.2020r.
PRZEJDŹ DO ZGŁOSZENIA

0