Menu

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Dodana przez |

Szanowni Państwo,

W dniu 22 lutego 2019 r. obchodzimy Dzień Ofiar Przestępstw.

W związku z tym w dniach 18 lutego-24 lutego 2019 r. odbędą się obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, którym patronuje Ministerstwo Sprawiedliwości.

Jeżeli jesteś ofiarą przestępstwa i nie wiesz, gdzie szukać pomocy, do kogo się zwrócić…

Zapraszamy do biura Okręgowej Izby Radców Prawnych przy ul. Rayskiego 23/3 w Szczecinie.

W dniach od 18.02.2019 r. (pon) do 22.02.2019 r. (pt) włącznie, w godzinach od 17:00 do 19:00 radcowie prawni będą udzielać nieodpłatnej pomocy prawnej oraz informacji o organizacjach, których statutowym celem jest pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Nie pozostawaj sam w obliczu przestępstwa! Zgłoś się po pomoc i uzyskaj fachowe wsparcie.

Serdecznie zapraszamy,

Radcowie Prawni i Aplikanci Radcowscy
Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem- zgłoszenia na dyżury

Dodana przez |

Koleżanki i Koledzy,

w dniu 22 lutego 2019 r. obchodzimy Dzień Ofiar Przestępstw.

W związku z tym w dniach 18 lutego-24 lutego 2019 r. odbędą się obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, którym patronuje Ministerstwo Sprawiedliwości.

Jako Samorząd chcemy zaangażować się w pomoc! Pomóżcie nam pomagać! 😉

Chodzi o pełnienie nieodpłatnych dyżurów, podczas których będziemy udzielać osobom pokrzywdzonym informacji o miejscach, gdzie mogą otrzymać stosowne wsparcie (tj. Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej
www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl).

Dyżury:

Data: od 18.02.2019 r. (pon) do 22.02.2019 r. (pt) włącznie

Godziny: 17:00-19:00

Miejsce: siedziba OIRP, ul. Rayskiego 23/3 w Szczecinie

Prosimy o zgłoszenia osób chętnych do obsadzenia dyżurów! (radcowie prawni lub aplikanci radcowscy)

Zgłoszenia ze wskazaniem daty i godziny dyżuru proszę kierować na prywatną wiadomość na FB do Agaty Moleskiej, lub mailowo agatamoleska@amgkancelaria.pl

Z góry dziękujemy za zaangażowanie!

Albert Kuźmiński
Rzecznik Prasowy OIRP w Szczecinie

Oferta pracy dla radcy prawnego

Dodana przez | ,

Kancelaria KPMZ.pl Załucki, Pliś i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Rzeszowie nawiąże stałą współpracę z radcą prawnym z obszaru Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Wymagane doświadczenie w obsłudze podmiotów z sektora finansów publicznych, mile widziane doświadczenie w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego.

Proszę o przesyłanie CV na adres:

jlitarowicz@kmz.pl

Oferta publikacji wizytówek kancelarii

Dodana przez | ,

Zapraszamy członków OIRP w Szczecinie do publikacji wizytówek kancelarii w Katalogu Kancelarii:
katalogkancelarii.pl

.

Katalog Kancelarii to platforma internetowa, która – przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi – sprawnie i skutecznie, łączy prawników o różnych specjalizacjach z osobami potrzebującymi wsparcia prawnego w rozwiązaniu problemów osobistych lub zawodowych.

Katalog Kancelarii:

• prezentacja wizytówki kancelarii w wiarygodnym serwisie
• możliwość publikacji artykułów kancelarii z odesłaniem do jej strony www, w serwisie odwiedzanym przez 500 000 użytkowników miesięcznie
• pozyskiwanie nowych klientów
• możliwość udzielania porad prawnych on-line
• możliwość prezentacji wizytówki kancelarii w serwisach tematycznych Wiedza i Praktyka odwiedzanych przez 1 500 000 użytkowników miesięcznie

Kancelarie zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie kontaktu (e-mail lub nr telefonu) na adres katalogkancelarii@wip.pl bądź przekazanie danych kontaktowych bezpośrednio na stronie serwisu: „DODAJ WIZYTÓWKĘ”.

Wiedza i Praktyka jest jednym z największych dostawców informacji fachowej w Polsce. Od 1997 roku wspieramy w codziennej pracy różne grupy zawodowe, korzystające ze specjalistycznej wiedzy prawników. W celu zapewnienia usług prawnych na najwyższym poziomie, stworzyliśmy serwis ułatwiający osobom szukającym rozwiązania problemu prawnego w Internecie (zawodowego lub osobistego) kontakt z wybraną kancelarią.

Kamil Surawski
Business Development Manager
Katalog Kancelarii
kom. +48 660404163
ksurawski@wip.pl

Kondolencje

Dodana przez |

Ze smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci naszego Kolegi radcy prawnego Grzegorza Neumanna zmarłego nagle dnia 27 stycznia 2019 roku.

Różaniec w Kościele Matki Boskiej Bolesnej w Mierzynie w intencji zmarłego odbędzie się o godzinie 12:00 dnia 01 lutego 2019 roku.

Msza pogrzebowa o godzinie 13:00 celebrowana przez Jego Ekscelencję Arcybiskupa Andrzeja Dzięgę odbędzie się w Kościele Matki Boskiej Bolesnej w Mierzynie, po której ciało Zmarłego zostanie odprowadzone na cmentarz w Mierzynie.

Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych, Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych oraz Sędziowie Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego i Rzecznik Dyscyplinarny składają serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie i bliskim.