Krzysztof Andrzej Kaczmarek

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (2014r.), aplikacja radcowska (2015-2017). Znajomość języków obcych: angielski.

W ramach prowadzonej kancelarii świadczę pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Moimi głównymi obszarami aktywności zawodowej są szeroko pojęte prawo cywilne oraz te aspekty spośród innych dziedzin prawa, które mają praktyczne znaczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej . Posiadam doświadczenie zawodowe w świadczeniu bieżącej pomocy prawnej oraz prowadzeniu spraw sądowych dla renomowanych przedsiębiorstw (w tym z kapitałem zagranicznym) z między innymi takich branż jak IT, e-commerce, przemysł stalowy, spedycja, transport.
Kancelaria świadczy również pomoc prawną dla dłużników i wierzycieli postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

• Prawo gospodarcze i działalność gospodarcza
  • Prawo odszkodowań i ubezpieczeń
  • Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne