Konferencja Naukowa „Opłaty i wydatki w praktyce komornika sądowego”

By 21 lutego 2022

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zdalnego udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Opłaty i wydatki w praktyce komornika sądowego”, której jako Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie mamy zaszczyt być współorganizatorem. Pozostałymi organizatorami są Wydawnictwo Currenda, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego oraz Izba Komornicza w Szczecinie.

Konferencja odbędzie się w dniu 18 marca 2022 r. od godziny 9:00 na Uniwersytecie Szczecińskim. W jej trakcie omówionych zostanie wiele istotnych dla wykonywania naszego zawodu praktycznych kwestii, takich jak problematyka miarkowania opłaty egzekucyjnej, opłat i wydatków w egzekucji z nieruchomości oraz w egzekucji świadczeń alimentacyjnych czy też wysokości opłaty egzekucyjnej przy sporze co do celowości wszczęcia egzekucji.   Głos w dyskusji zabiorą zarówno wybitni pracownicy uniwersyteccy, jak i praktykujący w naszym mieście komornicy sądowi.

Szczegóły Konferencji znajdują się w załączonym pliku:

V-01-konferencja-oplaty-wydatki-program-radca-prawny

Jednocześnie, w konsekwencji pozostawania przez nasz samorząd współorganizatorem Konferencji, udział w niej przez radców prawnych zrzeszonych w naszej Izbie wiąże się z uzyskaniem 5 punktów szkoleniowych.

Zapisy na Konferencję możliwe są poprzez E-Izbę oraz pod bezpośrednim linkiem:

Opłaty i wydatki w praktyce komornika sądowego (clickmeeting.com)