KONFERENCJA OIRP W SZCZECINIE & SIODO

By 14 listopada 2019

plakat_oirp

Koleżanki i Koledzy,

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnym projekcie współorganizowanym przez OIRP w Szczecinie.

Tym razem wspólnie ze Stowarzyszeniem Inspektorów Ochrony Danych Osobowych oraz Wyższą Szkołą Administracji Publicznej w Szczecinie organizujemy konferencję poświęconą tematyce ochrony danych osobowych pod nazwą „PRZY~RODO~WE” synteza doświadczeń ADO i IODO. Podczas konferencji zostaną poruszone m.in. tak istotne kwestie jak odpowiedzialność poszczególnych osób w organizacji za stosowanie przepisów ochrony danych osobowych, sposoby audytowania procesu przetwarzania danych, zagrożenia prywatności, czy zagadnienia techniczne a RODO. Szczegółowa agenda w załączeniu.

Konferencja odbędzie się w dniu 20 listopada 2019 r. w Netto Arena przy ul. Władysława Szafera 3/5/7 w Szczecinie w godz. 10-16.

Udział jest bezpłatny, wymaga jednak uprzedniego zgłoszenia poprzez stronę Stowarzyszenia: https://www.siodo.org

Radcowie uczestniczący w szkoleniu otrzymają 5 punktów szkoleniowych.

Z koleżeńskim pozdrowieniem,
r.pr. Joanna Maruszewska