Otwarcie szkoleń stacjonarnych i online dla adwokatów

By 25 lutego 2020

Informujemy, że z dniem dzisiejszym otwieramy zapisy na szkolenia stacjonarne i online dla adwokatów, komorników, notariuszy i radców z innych Izb. Na okres trwającego właśnie półrocza szkoleniowego udostępniamy Państwu nie tylko możliwość udziału w szkoleniach stacjonarnych, ale i na zasadach promocyjnych udział w szkoleniach online (na okres obecnego półrocza zmniejszamy opłatę z 90 do 30 zł). Mamy nadzieję, że zwłaszcza webinaria przypadną Państwu do gustu. Ważną informacją jest to, że za obie formy szkoleń zobowiązani jesteście Państwo osobiście uiścić przy zapisie opłatę (w poprzednich latach opłata opłata była regulowana przez ORA),  gdyż platforma e-Izba nie przewiduje możliwości zapisu na szkolenie bez jednoczesnego uiszczenia opłaty.  Ze szczegółowym planem szkoleń zapoznacie się Państwo na naszej stronie internetowej.