Problemy techniczne z potwierdzeniami zapisów na szkolenia

By 5 września 2017

W związku z sygnalizowanymi nam przez Państwa problemami z otrzymywaniem potwierdzeń zapisu na szkolenia zawodowe informujemy, iż w module zapisów zdiagnozowano błąd który zostanie wkrótce usunięty przez administratora strony internetowej. Jednocześnie informujemy, że wszyscy ci co zapisali się na szkolenia zawodowe w sposób prawidłowy, tzn. załączyli wiarygodny dowód uiszczenia opłaty zostali na nie zapisani.  Przy okazji przypominamy, że odrzucane są zapisy do których nie załączono potwierdzenia uiszczenia opłaty, bądź potwierdzenie takie jest niewiarygodne  (np. sporządzone jest jako dokument MS Office, albo zrzut ekranu programu bankowego). Uprzedzamy również, iż po naprawieniu błędu może się zdarzyć tak, że osoby które otrzymały już potwierdzenie zapisu otrzymają je ponownie.