Szkolenia zawodowe. Koniec 3 letniego cyklu szkoleniowego.

By 27 września 2017

Przypominamy, że z końcem roku upływa 3 letni okres szkoleniowy w którym każdy radca ma obowiązek zgromadzenia 40 punktów szkoleniowych. Ilość zgromadzonych punktów można sprawdzić w extranecie na stronie internetowej Izby. Niewykonanie obowiązku szkoleniowego stanowi delikt dyscyplinarny.

Chcąc umożliwić wszystkim z Państwa wykonanie ww. obowiązku przygotowaliśmy dwa dodatkowe szkolenia w dniu 2 grudnia 2017 r., których tematyka i osoba wykładowcy znajdują się w zakładce szkolenia. Pierwszeństwo zapisu na te szkolenia mają członkowie Izby Szczecińskiej. Wobec tego na chwilę obecną zablokowana jest możliwość dokonywania zapisów przez adwokatów. Informujemy również, iż zapisy radców prawnych spoza Izby Szczecińskiej będą również anulowane. Przedstawiciele innych zawodów prawniczych oraz członkowie innych Izb mogą dokonać zapisu na szkolenie 3 dni przed jego planowanym terminem, o ile w systemie zapisów pozostaną niewykorzystane miejsca.