Skip to main content
search
0

Zapisy na Piknik radcowski

23985
By 14 czerwca 2017

Szanowni Państwo,

OIRP w Szczecinie wspólnie z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. oraz BMW Bońkowscy ma przyjemność zaprosić Państwa na Piknik radcowski, który odbędzie się w dniu  9 lipca br. w godzinach od 13 do 19 w ogrodach restauracji Willa Ogrody przy ul. Wielkopolskiej 19 w Szczecinie. W programie imprezy przewidziano wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych (w tym min. animacje, gry i zabawy),  jak również dla dorosłych uczestników imprezy.

Wśród tych drugich w szczególności zachęcamy wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do udziału w I Turnieju o Puchar Rady OIRP w Szczecinie w Tenisie Stołowym.  Zgłoszeń do udziału w turnieju prosimy dokonywać mailowo do kol. Alberta Kuźmińskiego, członka ww. komisji, na adres rzecznikprasowy@oirp.szczecin.pl, w terminie do dnia 30 czerwca b.r. do godziny 13:00. Ilość zgłoszeń pozwoli Komisji ds. integracji i promocji zawodu oszacować zainteresowanie turniejem, a w rezultacie przedstawić dalsze szczegóły co do ewentualnych kategorii i systemu rozgrywek.

O innych atrakcjach, które uprzyjemniać będą Piknik, będziemy Państwa sukcesywnie informować.

Zapisów na Piknik można dokonywać do godziny 13 w dniu 30 czerwca za pośrednictwem elektronicznego formularza na stronie internetowej Izby https://oirp.szczecin.pl/zapisy-piknik-radcowski/ formularza elektronicznego  Za udział w Pikniku należy wnieść symboliczną, bezzwrotną opłatę 20 zł od każdej zapisanej osoby dorosłej (Dowód opłaty należy dołączyć do zgłoszenia. Zgłoszenia bez opłaty będą anulowane). Opłata ma na celu samo zdyscyplinowanie się osób zapisanych do uczestnictwa w imprezie i tym samym ograniczenie zaobserwowanego w poprzednich latach zjawiska zapisywania się na Piknik osób, które następnie rezygnowały z udziału w wydarzeniu.  W związku z tym, że Piknik ma mieć z założenia charakter rodzinny i jest dedykowany do osób najbliższych członków naszego samorzadu, na podstawie doświadczeń lat ubiegłych, ograniczono możliwość zapisywania towarzyszących osób dorosłych do jednej osoby, utrzymując jednocześnie możliwość zapisu wszystkich dzieci danego radcy prawnego czy aplikanta.

  

Close Menu