„Książka pod Magnoliami” 30 czerwca 2013r.

W dniu 30 czerwca 2013 roku na Jasnych Błoniach przy ul. Moniuszki 6 Fundacja „między wierszami…” przeprowadziła akcję pod hasłem  „Książka pod Magnoliami”, która była kontynuacją ubiegłorocznej akcji „Podziel się książką” objętej Mecenatem Miasta Szczecina.

Celem inicjatywy jest nieodpłatna wymiana pomiędzy mieszkańcami Szczecina książek, w tym książek dla dzieci i podręczników szkolnych. Akcje mają również na celu rozwój i promocję czytelnictwa w Naszym regionie. Inicjatywa skierowana jest zarówno do uczniów jak i wszystkich osób chętnych, którzy mogą przynieść w tym dniu na Jasne Błonia zbędne podręczniki lub inne wartościowe książki i podzielić się nimi z potrzebującymi. Intencją akcji jest zainteresowanie książką również najmłodszych. W tym celu już po raz drugi podczas akcji zostało zorganizowane plenerowe czytanie bajek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w to przedsięwzięcie propagujące ideę dzielenia się książką, już za rok !

Tegoroczną Akcję objęła patronatem Dziekan OIPR Alicja Kujawa.

Galeria z tego wydarzenia znajduje się pod TYM adresem.