Wykład otwarty prof. W. Rozwadowskiego pt. „Wpływ uniwersytetu w życiu społecznym Państwa”

Szanowni Państwo,

Komisja Uczelniana NSZZ „Solidarność” Uniwersytetu Szczecińskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na wykład otwarty Profesora Władysława Rozwadowskiego pt. „Wpływ uniwersytetu w życiu społecznym państwa”, który odbędzie się już jutro, w dniu 4 lipca 2014 r., o godz. 18.00 w sali „Starych Warsztatów” (teren portu w Szczecinie, wejście główne do budynku znajdującego się naprzeciwko statku THPV Bembridge 1938).

Po wykładzie (ok. 19.30) zapraszamy do zwiedzania statku-muzeum THPV Bembridge 1938.

W razie dodatkowych bądź wątpliwości zapraszamy do zapoznania się ze stroną wydarzenia: facebook.com/events/258049484387357/ bądź prosimy o kontakt na adres: biuro@wsolidarnosci.pl

Komisja Uczelniana NSZZ „Solidarność” Uniwersytetu Szczecińskiego

Informacje organizacyjne:

• Goście mogą pozostawić samochody na parkingu przed budynkiem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA, ul. Bytomska 7 oraz na parkingu naprzeciwko Kantyny Portowej (wjazd bramą A lub B).
  • Wejście Gości na teren portu następować będzie bramą przy siedzibie Spółki DB Port Szczecin, ul. Bytomska 14 (techniczna brama z kołowrotem dla pieszych  na końcu wewnętrznej drogi przy Kantynie Portowej), brama będzie otwarta doraźnie przez patrol ochrony od 17.30 do 18.30 (po tej godzinie wejście przez bramę Rumuńską).
  • Indywidualne wcześniejsze wyjście z wykładu przez bramę Rumuńską.
  • Sala „Starych Warsztatów” mieści się w budynku, około 150 metrów od bramy.