Menu

ogłoszenie o współpracy

Dodana przez | ,

Szanowni Państwo,

 

Poszukuję do współpracy radcę prawnego lub aplikanta radcowskiego ze Szczecina lub okolic w związku z tym proszę o zamieszczenie ogłoszenia o następującej treści:

 

Międzynarodowa firma poszukuje do współpracy radcę prawnego lub aplikanta radcowskiego ze Szczecina lub okolic mającego doświadczenie w warunkach kontraktowych FIDIC, obsłudze projektów infrastrukturalnych, prawie budowlanym i umowach.

 

Oferty proszę wysyłać na adres e-mail:

partyka.dominik@azdpl.eu

tel: 791 540 992

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwii Jeżowskiej nawiąże współpracę

Dodana przez | ,

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwii Jeżowskiej nawiąże współpracę z Prawnikiem/Aplikantem Radcowskim/Radcą Prawnym.
Szczegóły współpracy w ogłoszeniu poniżej.

ogłoszenie prawnik, aplikant radcowski, radca prawny

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: jezowska@dalkowska-jezowska.pl (w tytule wiadomości proszę wpisać: “Współpraca”)

Oferta pracy Delegatury CBA w Szczecinie

Dodana przez |

Delegatura CBA w Szczecinie poszukuje kandydatów do służby w CBA, którzy są absolwentami studiów prawniczych, magisterskich, specjalizujących się w prawie karnym, cywilnym lub handlowym (ukończona aplikacja lub III rok będzie dodatkowym atutem), których wyróżnia: zdolność umiejętnego wykorzystywania wiedzy i doświadczenia zawodowego, duży potencjał intelektualny, otwarty umysł, uczciwość, poczucie odpowiedzialności i dyspozycyjność.

Przyszłym funkcjonariuszom CBA oferujemy:

możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności, uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej, kontynuowanie rozwoju zawodowego i naukowego, stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania (od kwoty około 2.850 zł netto plus możliwość uzyskania dodatku do najmu w przypadku braku własnego mieszkania).

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, kwestionariusz osobowy) na adres: Delegatura CBA w Szczecinie ul. Żołnierska 4D)

Więcej informacji na stronie:

http://bip.cba.gov.pl/bip/nabor-do-sluzby/118,dok.html