Menu

OFERTA PRACY DLA APLIKANTA/RADCY PRAWNEGO

By | ,

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Jankowska-Mazur podejmie stałą współpracę (powiat choszczeński, w tym na terenie miasta Recz/Choszczno, powiat pyrzycki) z aplikantem radcowskim/adwokackim/radcą prawnym/adwokatem w ramach:
– substytucji
– pracy na miejscu i zdalnej
– zastępstw w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej

Kontakt: e-mail: kancelaria@radca-jankowska.pl

Kancelaria Iwankiewicz, Boczkowska, Bierski s.p. zatrudni radców prawnych i aplikantów radcowskich

By | , ,

Kancelaria Iwankiewicz, Boczkowska, Bierski s.p. zatrudni radców prawnych i aplikantów radcowskich. Oferujemy:

  • możliwość poszerzenia umiejętności zawodowych;
  • nieszablonowe i stymulujące intelektualnie wyzwania dla prawnika;
  • stabilne i przyjazne środowisko pracy oparte na pracy zespołowej, życzliwości oraz uwzględnianiu indywidualnych potrzeb pracownika.

Od kandydatek i kandydatów wymagamy:

  • umiejętności analitycznego i racjonalnego rozwiązywania problemów,;
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji oraz bezpośrednich kontaktów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o przesłanie Państwa  CV i krótkiego listu przewodniego na adres: biuro@ibblegal.pl. lub bezpośrednio do siedziby Kancelarii:
Iwankiewicz Boczkowska Bierski Kancelaria Radców Prawnych sp. p., al. Wojska Polskiego 81, 70 – 481 Szczecin (tel. 91 4891489; 691998886)

Kancelaria podejmie współpracę z aplikantem

By |

Kancelaria radców prawnych Bilewicz Legal z siedzibą w Szczecinie podejmie współpracę z aplikantem radcowskim. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym świadczenie usług prawniczych w tym języku. Zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość współpracy z międzynarodowymi klientami z różnych branż oraz pogłębiania wiedzy prawniczej w szerokim zakresie zagadnień prawnych.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt pod nr tel. kom. 918109220, bądź pod adresem e-mail: kancelaria@bilewiczlegal.com

Kancelarie Radców Prawnych Kodymow I Nahajowska I Sawicka nawiążą stałą współpracę z aplikantem radcowskim

By |

Kancelarie Radców Prawnych Kodymow I Nahajowska I Sawicka nawiążą współpracę z aplikantem radcowskim lub aplikantką radcowską. Osoby zainteresowane zatrudnieniem (ewentualnie nawiązaniem stałej współpracy w innej, dogodnej dla stron, formie prawnej), proszone są o przesłanie listu motywacyjnego i curriculum vitae ze zdjęciem (wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów prowadzonej rekrutacji) za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: rekrutacja@kancelaria-jagiellonska.pl w terminie do dnia 17 listopada 2019 r. Kancelaria zastrzega sobie prawo do udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Kancelaria QLegal zatrudni aplikanta

By |

Kancelaria QLegal Jagiełło Turkiewicz Tobolewski Adwokaci i Radcowie Prawni spółka partnerska nawiąże współpracę z aplikantem I lub II roku aplikacji radcowskiej lub adwokackiej. Kancelaria oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę w innej dogodnej formie. CV ze zdjęciem oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego, należy przesłać na adres: qlegal@qlegal.pl

0