Skip to main content
search
0

II edycja Szkoły Prawa Litewskiego

66303
By 30 października 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach Szkoły Prawa Litewskiego, która funkcjonuje w ramach Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Szkoła ta została powołana w celu krzewienia wiedzy na temat litewskiego porządku prawnego. Partnerem Strategicznym inicjatywy jest Wydział Prawa Uniwersytetu Wileńskiego.

Zajęcia, w wymiarze 41 godzin, prowadzone są on-line w język angielskim i realizowane będą w I semestrze roku akademickiego 2023/2024 w godzinach popołudniowych. Przedmioty realizowane w ramach Szkoły obejmują zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa karnego, postępowania karnego, prawa rodzinnego, prawa handlowego, prawa konstytucyjnego, prawa pracy i mediacji.

Zaproszenie do udziału w Szkole Prawa Litewskiego kierowane jest zarówno do studentów Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz innych uczelni, studentów kierunków pokrewnych, ale także do absolwentów studiów prawniczych, doktorantów, aplikantów i praktyków. Z oferty skorzystać mogą także wszystkie inne osoby, których praca lub zainteresowania pozostają w związku z programem Szkoły.

Udział w zajęciach Szkoły jest nieodpłatny.

Formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem: https://forms.office.com/e/JES5fP90gE

Rekrutacja do Szkoły Prawa Litewskiego na kolejny rok akademicki 2023/2024 trwa do 31 października 2023 r.

Close Menu