Skip to main content
search
0

IV Mistrzostwa Radców Prawnych w biegu na dystansie półmaratonu

23368
By 20 kwietnia 2017

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu serdecznie zaprasza wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Radców Prawnych
w biegu na dystansie Półmaratonu, które odbędą się w dniu 14 maja 2017 r.,  w ramach imprezy Maraton Opolski 2017.

Bieg odbędzie się ulicami Opola na dystansie półmaratonu (II pętle), szczegóły trasy na stronie Maratonu Opolskiego. Okręgowa Izba Radców Prawnych zapewnia odrębną klasyfikację w kategorii kobiet i mężczyzn z podziałem na dwie kategorie wiekowe (do 30 roku życia i powyżej 30 roku). Na najlepszych czekają puchary. Dla wszystkich biorących udział medale, specjalne koszulki, pasta party, punkty żywieniowe i odżywcze na trasie biegu.

Regulamin biegu, forma zgłoszenia udziału, trasa, dojazd dostępne są na stronie www.maratonopolski.pl. Podczas rejestracji na stronie Maratonu Opolskiego prosimy o zaznaczenie  udziału w dodatkowej klasyfikacji: „Mistrzostwa Polski Radców Prawnych”.

Oprócz rejestracji na w/w stronie internetowej prosimy o dodatkowe potwierdzenie udziału w imprezie przesyłając wiadomość na adres e – mailowy komisja-sportu@oirp.opole.pl

Powyższa informacja dla nas również potrzebne celem przygotowania spotkania „pasta party” w dniu 13 maja 2017 r. o godz. 17.00 dla prawników biorących udział  w mistrzostwach.

Osoba kontaktowa:

r.pr. Łukasz Pasieka – tel. 516 245 654
Komisja Sportu OIRP Opole
www.oirp-sport.pl

Close Menu